Balvas "Gada ilgtspēja" Valmieras novadā

- 23.Aprīlis, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Jau par tradīciju Valmieras novadā kļuvusi apbalvojuma Valmieras novada gada balva uzņēmējdarbībā pasniegšana, godinot uzņēmumus, kas ar savu darbu devuši nozīmīgu ieguldījumu novada attīstībā un uzrādījuši labus uzņēmējdarbības rezultātus.

Viena no 14 nominācijām, kurās tiek pasniegtas balvas, ir ilgtspēja – aktuāls un arvien nozīmīgāks faktors veiksmīgai un mūsdienīgai uzņēmējdarbībai, kas ietekmē biznesa domāšanu, stratēģisku lēmumu pieņemšanu un ikdienas norises ikvienā uzņēmumā. Ilgtspēja ietver vides, ekonomisko un sociālo aspektu, kā arī ilgtspējīgas prakses īstenošana ļauj uzņēmumiem ieviest jauninājumus un izmantot aktuālās tirgus iespējas, nodrošinot to konkurētspēju strauji mainīgajā globālajā ekonomikā.

Galvenā balva – SIA V.L.T.

Pērn par Valmieras novada ilgtspējīgāko uzņēmumu tika atzīts SIA V.L.T. – Valmieras uzņēmums tā sauktajā Mūrmuižas ielas industriālajā kvartālā, kurā pirmā ražošanas līnija darbu sākusi 1997. gadā. SIA V.L.T. darbības pamatā ir videi draudzīgu un vairākkārtēji pārstrādājamu izejvielu izmantošana, ražojot olu iepakošanas kastītes un transportēšanas paliktņus. Pielāgojoties tirgus prasībām, saražotā produkcija ir ekoloģiska un ilgtspējīga. Gadā uzņēmumā tiek izmantotas apmēram 4500 tonnas makulatūras. Šobrīd SIA V.L.T. ir lielākais nozares ražotājs Baltijā.

IZCILNIEKS MŪRMUIŽAS IELAS INDUSTRIĀLAJĀ KVARTĀLĀ. Uzņēmuma SIA V.L.T. ražotne Valmierā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru