«Auseklīša» vadītājas amatā – Sandra Grīnliņa

29.Maijs, 2019
Izglītība
Laikrakstā

23. maijā Kocēnu novada domes sēdē deputāti vienprātīgi atbalstīja lēmumu apstiprināt Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādes (PII) «Auseklītis» vadītājas amatā Sandru Grīnliņu, kura amata pienākumus sāka pildīt no piektdienas, 24. maija.

Sandras Grīnliņas profesionālā kvalifikācija un darba pieredze ir saistīta ar pirmsskolas izglītības jomu – Latvijas Universitātē iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība – maģistra grāds, kā arī papildus apgūti vairāk nekā 20 profesionālās pilnveides kursi, kas saistīti ar pedagoģisko darbu.

S. Grīnliņas profesionālā pieredze 30 gadu garumā saistīta ar Kocēnu pagasta pirmsskolas izglītības iestādi «Auseklītis». Darbu PII «Auseklītis» S. Grīnliņa uzsāka kā pirmsskolas izglītības skolotāja, pēdējie 19 gadi aizvadīti PII «Auseklītis» vadītājas vietnieces izglītības jautājumos amatā, savukārt no šī gada marta viņa bija PII «Auseklītis» vadītājas pienākumu izpildītāja. 2000. gadā Kocēnu pagasta PII «Auseklītis» paspārnē S. Grīnliņa kopā ar domubiedriem izveidoja «Rausīšu skoliņu», kurā bērniem vecumā no pusgada līdz pusotram gadam vecāku pavadībā ir iespēja attīstīt dažādas prasmes un iemaņas.

Arī brīvais laiks un hobiji ir cieši saistīti ar bērniem un jauniešiem – kopš 1999. gada Sandra Grīnliņa aktīvi darbojas Kocēnu 38. skautu vienībā, kā mazskautu vadītājai organizējot nodarbības un dažādus pasākumus (nometnes, pārgājienus, kopā ar skautu vienību līdzdarbojusies Latvijas valsts svētku un piemiņas dienu pasākumu organizēšanā Kocēnu novadā). S. Grīnliņas ieguldījumu darbā ar jaunatni novērtējusi arī  Izglītības un zinātnes ministrija, piešķirot Pateicību tās rīkotajā konkursā «Labākais darbā ar jaunatni 2016» nominācijā «Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks».

Saskaņā ar datiem, kas iegūti mācību gadā sākumā, Kocēnu novada pašvaldības lielākās pirmsskolas izglītības iestādes «Auseklītis» trīs filiālēs – Bērzainē, Kocēnos un Rubenē – mācās 252 audzēkņi, savukārt Jura Neikena Dikļu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās Dikļos un Zilākalnā – 90 audzēkņi, ziņo Kocēnu novada pašvaldības Attīstības nodaļas speciāliste Elīna Upīte.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru