Aušana ir kā ķirsītis uz tortes!

- 12.Aprīlis, 2024
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Viņnedēļ Liesma vēstīja par čaklajām Tautas lietišķās mākslas studijas Valmiera dalībniecēm, kuras saņēmušas Pateicības rakstus par dalību NATO Labdarības tirdziņā NATO Sharity Bazaar 2023.

Tas bija loģisks iemesls paviesoties studijas mājvietā Rūpniecības ielā, lai vēlreiz atcerētos šo akciju un arīdzan uzzinātu, kā viss notiek šajā steļļu valstībā Valmierā.

Par NATO Labdarības tirdziņu vislabāk zina stāstīt šīs labdarības kustības aizsācēja Valmierā Anita Murīsa: «Pateicības rakstus parakstījis Latvijas pārstāvis Briselē Ivo Mogiļnijs, viņa kundze ir attiecīgi šīs Labdarības biedrības pārstāve. Tirdziņā piedalījāmies jau otro gadu. Pirmajā reizē, 2022. gadā, mani uzrunāja arī Latvijas koordinatore, kas strādā Briselē, Madara Boževniece. Laikam Facebook un citviet bija par mani un maniem rokdarbiem uzzinājuši...

VĒL BĀRKSTIS VAJADZĒS! Ingai Geduševai stellēs gandrīz jau gatavs lakats. Kad viņa ar to pošas mājup, kolēģes smaidot izsaka līdzjūtību čaklajai audējai, jo Ingai vēl 3200 diegi (pa 800 katrā lakata malā) jāsavirpina, lai tos pārvērstu bārkstīs. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru