Augstskola nosvinējusi 40. izlaidumu

- 12.Jūlijs, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Šogad Vidzemes Augstskolas (ViA) izlaidumā diplomus saņēma 125 absolventi: 17 – koledžas, 77 – bakalaura līmeņa studiju, 29 – maģistri un divi – doktora grāda ieguvēji.

Vidzemes Augstskolai arī svētku reizēs ir skaistas tradīcijas. Viena no tām ir izlaidumā, kad notiek absolventu gājiens. Arī 30. jūnijā absolventi kopā ar mācībspēkiem uz brīdi apturēja Valmieras centra ielu dunu un tempu, lai sveicinātu savu pilsētu un Valmiera sveiktu augstskolas 40. izlaidumā. Reizē šis svētku notikums ir arī pašu absolventu atgādinājums – mēs esam un būsim daļa no Valmieras un Valmieras novada. 

Izlaiduma dienā Valmierā pulcējās absolventi, mācībspēki, kā arī ģimenes un draugi. 

«Man ir neizmērāms prieks un patiess aizkustinājums sveikt jūs visus – gan absolventus un jūsu tuvos un mīļos, gan mācībspēkus un darbiniekus šajā dienā! Iztaisnojiet muguras un plecus, paceliet skatienu pāri ikdienišķajam un pasmaidiet cits citam! Jo šī ir jūsu diena! Esiet lepni par sevi! Bet šis izlaidums nav tikai par jūsu pagātni – tas ir par jūsu nākotni. Es aicinu jūs noticēt, ka katrā no jums ir potenciāls ietekmēt šo pasauli pozitīvā veidā, sasniedzot un pārsniedzot savus mērķus. Pārsteidzot un atstājot savu unikālo dejas musturu. Lai šīs dienas sauklis «Iedejo dzīvē» iedvesmo jūs būt drosmīgiem un neierobežotiem savos mēģinājumos. Paldies maniem kolēģiem – Vidzemes Augstskolas darbiniekiem un akadēmiskajam personālam! Par jūsu radošumu, neizsīkstošo enerģiju, ambīcijām, kas ļauj mums, Vidzemes Augstskolai, būt pamanāmam punktam uz lielā augstākās izglītības globusa!» tā kopā sanākušos sveicināja ViA rektore Agnese Dāvidsone.

IZLAIDUMA DIENĀ absolventi vienmēr atgādina – mēs esam un būsim daļa no Valmieras un Valmieras novada. Klāva Vasiļevska foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru