Attālināto mācību laikā Valmierā turpina brīvpusdienu piegādi skolēniem

29.Janvāris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Ministru kabinetam lemjot par attālinātām mācībām arī 1. - 4. klašu skolēniem, Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāk brīvpusdienu piegādi Valmierā dzīvojošiem Valmieras izglītības iestāžu 1. - 4. klašu skolēniem un turpina to īstenot arī 5. - 6. klašu skolēniem, bet iepriekš minēto klašu skolēniem, kuri dzīvo ārpus Valmieras, ir iespējams saņemt pārtikas produktu pakas. 

Valmieras pilsētas pašvaldība informē: «1. - 4. klašu skolēniem, kuri dzīvo Valmierā un līdz šim saņēmuši brīvpusdienas un kuru vecāki atsaucās uz piedāvājumu par pusdienu piegādi attālinātā mācību procesa laikā, no 27. janvāra nodrošina brīvpusdienu piegādi. Līdz ar to turpmāk katru darbdienu tiks piegādātas aptuveni 1200 pusdienu porcijas, ņemot vērā, ka brīvpusdienas turpina saņemt arī 5. - 6. klašu skolēni, kuri attālināti mācās jau no 11. janvāra, un projektā «Pumpurs» iesaistītie audzēkņi.

Valmieras Izglītības pārvalde sadarbībā ar Pilsētplānošanas nodaļu ir izveidojusi brīvpusdienu piegādes maršrutu, ko katru dienu mēro un pusdienas piegādā pieci Valmieras skolu minibusi ar uzlīmi «Skolēnu brīvpusdienas». Porcijas dala īpaši norīkoti darbinieki, ievērojot visas drošības un piesardzības prasības. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru