Atsākušies ielu pārbūves darbi

- 28.Aprīlis, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Valmierā pērn tika iesākti vairāki ielu pārbūves projekti, kurus nebija iespējams pabeigt vēl 2020. gada beigās un kuriem tāpēc bija paredzēts tehnoloģiskais pārtraukums ziemas sezonā. Nu šajos objektos darbs atsācies.

Vērienīgākais no ziemā pārtrauktajiem ielu pārbūves objektiem šobrīd ir Pārgaujā. Gaujas kreisā krasta privātmāju mikrorajonā būvdarbi atsākušies Teodora Ūdera, Tālavas un Kāpu ielā. Teodora Ūdera ielai turpinās komunikāciju iebūve, šeit asfaltēšana tiks veikta divās kārtās. Tālavas un Kāpu ielās ar darbiem pērn tikts tālāk, tur vairs nepieciešams vien ieklāt asfaltbetona virskārtu, kā arī veikt pārējos pārbūvi noslēdzošos darbus. Šonedēļ tika uzsākti pēdējie nopietnie rakšanas darbi Teodora Ūdera ielā. 

Gana daudz pērn tika iespēts Dārza ielas posma pārbūvē starp Rīgas un Beātes ielām. Dārza ielā tika veikta apakšzemes komunikāciju izbūve un pārbūve, pielāgojot šīs inženierkomunikācijas arī jaunās katlumājas tehnoloģiskajām vajadzībām. 

IELA TOP NO JAUNA. Dzelzceļa ielā, sākot no laukuma pie bijušā gaļas kombināta galvenajiem vārtiem, patlaban jaunu ielas brauktuvi, vedot klāt un līdzinot drenējošo smilti, veido Smiltenes firmas 8CBR ceļinieki. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru