Atmiņu grāmata, kurā krāt bērnības skaistākos mirkļus

- 21.Februāris, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Limbažniece SABĪNE BAUMANE, jelgavnieces Evijas Rideres uzrunāta, sāka veidot atmiņu grāmatu bērniem – LA LA LA design,  kas vecākiem kalpos par vietu, kur krāt skaistos mirkļus un mazā ķipara spārnotos teicienus līdz pat skolas vecumam.

Viņas satikās «Šis ir tāds interesants stāsts,» atceras Sabīne. Abas pilnīgi svešas, no dažādām Latvijas vietām, satikās un atskārta, ka ir daudz kopīgu lietu. Iepazīšanās reizē abām bija vienādas krāsas džemperi, arī, apmainoties telefona numuriem, atklājās, ka sākums tiem līdzīgs. «Satikāmies vēlreiz un sapratām – bāc, te ir laba komanda,» min Sabīne. 

Sāka strādāt no beigām «Mēs sākām veidot grāmatu par bezbēdīgo bērnību. Likās, ka gribas to grāmatiņu taisīt bērniņiem, kas ir vecāki par gadu, jo tirgū līdz šim pārsvarā ir grāmatas grūtniecības laikam, tad pirmais gadiņš un vairāk nekā, it kā bērns tālāk neattīstītos,» uzsver Sabīne. Strādājot pie nodaļas, kas būtu paredzēta vecākiem, kuru bērni ir vecāki par vienu gadu, viņas atskārta, ka nevar izlaist jeb iztikt arī bez grāmatiņas par mazā bērna pirmo dzīves gadu.  Sabīne atceras, ka, sākot strādāt, sanācis mazliet ačgārni, tomēr lielākais izaicinājums bijis strādāt veselu gadu bez atalgojuma, tikai ieguldot laiku un līdzekļus un nezinot, vai cilvēkiem tas patiks. Veselu gadu Sabīne un Evija uzticējās savām sajūtām un vadījās pēc tām. «Tu tici savai idejai. Tu tici tam, ko tu dari, un tici tam, cik laba komanda mēs esam,» atceras Sabīne.

LA LA LA DESIGN saskanīgā komanda Sabīne Baumane (no labās) un Evija Ridere. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru