Atliek tikai iesaistīties – visiem, kas jūtas jauni

- 4.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kad pandēmijas dēļ jauniešiem digitālais mācību process jau iegājis kā ikdiena, tad mums Rūjienas jauniešu centrā tas ir kā nebeidzams izaicinājums – nepārtraukti domāt un apgūt ko jaunu, aizraujošu un nebijušu, lai atbalstītu un iedvesmotu jauniešus attālināti.

Ļoti gaidām, kad atkal būs iespējams ceļot un piedalīties starptautiskos projektos, jo šobrīd mums ir ieceres ap desmit dažādiem projektiem, kas gaida iespēju ceļot pa Eiropu. Bet, kamēr to nevar darīt, tikmēr daļiņa Eiropas ir pie mums. «Eiropas solidaritātes korpusa» projekta «Darām Rūjienai» brīvprātīgie jaunieši – tā šobrīd ir jauniešu centra komanda, viena ļoti slēgta ģimene, lai tā varētu droši realizēt savas ieceres. Bet kas tad ir šie darboņi? Ļaujiet man jūs iepazīstināt.

Alba (Spānija): 

«Esmu dzimusi un augusi Madridē. Esmu bijusi Erasmus+ projektos Beļģijā un Gvatemalā kā brīvprātīgā skolotāja bērniem ar invaliditāti. Esmu strādājusi Kanādā. Es gribu sarunāties ar cilvēkiem un iepazīt viņus vairāk, cītīgi mācos latviešu valodu. Bet, lūdzu, esiet pacietīgi, tas nebūs tik ātri. Kas attiecas uz mani – man ļoti patīk ceļot (esmu bijusi jau 15 valstīs). Man ļoti garšo saldējums, tāpēc nu esmu priecīga, ka pie manām jaunajām mājām atrodas saldējuma ražotne, es to noteikti apmeklēšu vairākkārt.»

ONLINE VALENTĪNDIENAS DISKO. Tomas Millan, Alba Lopez, Florencia Audisio, Gizem Kok. Foto Helēna Auniņa


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru