Atklāta pārbūvētā Neiroloģijas nodaļa ar insulta vienību

- 20.Oktobris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Pirmdien, 18. oktobrī, Vidzemes slimnīcā norisa ilgi lolots gandarījuma brīdis –  Neiroloģijas nodaļa ar insulta vienību sāka darbu pārbūvētajās telpās A korpusā. 

Pārbūvētā nodaļa atrodas neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas un intensīvās terapijas nodaļas tuvumā, tā arī ievērojami paplašināta un ieguvusi mūsdienīgu ārstēšanās vidi. Ņemot vērā pacientu plūsmas pieaugumu, pārbūvētā nodaļa ievērojami paplašināta, paredzot divdesmit gultas vietas neiroloģijas pacientiem, insulta vienība paplašināta līdz astoņām gultasvietām un papildus izbūvēta intensīvās terapijas palāta ar sešām gultas­vietām.

Uzlabojot darba apstākļus personālam, iekārtotas ērtas un funkcionālas manipulāciju telpas, materiālu sagatavošanas un medikamentu sadales telpas, atsevišķa sanitārā telpa gulošo pacientu mazgāšanai. Palātas un pacientu aprūpes telpas plānotas un aprīkotas tā, lai varētu ērti pārvietot gulošos pacientus. Izbūvēti arī speciālistu kabineti un ārstu istaba.

ATKLĀŠANĀ PĒC LENTES SVINĪGĀS PĀRGRIEŠANAS. No kreisās aizmugurē ārste neiroloģe Benita Zeltiņa un Neiroloģijas un rehabilitācijas nodaļas virsmāsa Inta Sīka. No kreisās priekšpusē: ārste neiroloģe Ligita Belasova, ergoterapeite Kristīne Seržāne, valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, Neiroloģijas nodaļas virsārste, neiroloģe Ilze Ikerte un medicīnas asistente Elza Melnbārde. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru