Atklāj profesiju URDĀ

- 3.Decembris, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

14. novembrī Dabas un tehnoloģiju parkā URDA 47 vidusskolēni no Limbažu novada ģimnāzijas un Mazsalacas vidusskolas mācību programmā Atklāj profesiju apguva tēmu Loģistika un transports. Nodarbību pamattēmu par atkritumu apsaimniekošanas nozares profesijām in-teraktīvā veidā ar savu piedāvājumu papildināja URDAS sadarbības partneri – Vidzemes Augstskolas mācībspēki un studenti.

Programmas Atklāj profesiju mērķis ir ieinteresēt skolēnus iepazīt un izvēlēties savām tālākajām studijām augstskolā mācību programmas, kas būtu saistītas ar profesijām, kuras nepieciešamas darbam atkritumu apsaimniekošanas jomā. URDĀ vidusskolēni, sadalījušies komandās, pārbaudīja zināšanas par videi draudzīgu ceļošanu Vidzemes Augstskolas erudīcijas spēlē Ektorīna TUR, kliedējot mītus un stereotipus par videi draudzīgu ceļošanu, uzzināja un saņēma lietderīgus padomus, kā ceļot apkārtējai videi un dabai draudzīgi. Skolu jaunieši no Limbažiem un Mazsalacas mācību dienā URDĀ guva atbildes arī uz jautājumiem, kādus transportlīdzekļus un ceļojumu galamērķus izvēlēties, ko ņemt līdzi, kā atrast piemērotas eko naktsmītnes un kā tās atšķiras no parastām naktsmītnēm. 

INTERESANTI. Jauniešiem īpaši pievilcīgs šāds apmācību veids šķiet tāpēc, ka tas notiek ārpus ierastās skolas klases. Foto no ZAAO arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru