Atkal rāpjas Valmieras televīzijas tornī

- 8.Augusts, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Aizvadītajā diennaktī policijā saņemta informācija par 62 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 86 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Reģiona teritorijā reģistrēta informācija par 8 ceļu satiksmes negadījumiem. Konstatēti 7 gadījumi, kad transporta līdzeklis vadīts alkohola reibumā. Četros gadījumos tas bijis velosipēds, 3 automašīna.

7. augustā, pārbaudot veikala „Austris” Valmierā, Ausekļa ielā videonovērošanas kameru ierakstus, konstatēts, ka 4. augustā laika posmā no 21:15 līdz 21:18 nenoskaidrota persona nozagusi degvīnu „Slavjanka” un cigaretes „Vinston”. Nodarītā zaudējuma apmērs Ls 5,84, uzsākta pārbaude.

8. augustā Valmierā, Rīgas ielā 95 pl. 1:20 apsargājamā objektā Valmieras televīzijas tornī 1982. gadā dzimis vīrietis uzkāpa līdz trešajai platformai (50m augstumā). Pēc veiktajām pārrunām persona no torņa nokāpa zemē un tika nogādāta uz Vidzemes slimnīcu ekspertīzes veikšanai, jo bija radušās aizdomas par narkotisko vielu lietošanu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par huligānismu.

Komentāri
Pievienot komentāru