Atgriežoties pie publicētā

- 26.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Reizēm gadās vēlreiz pārlūkot savu rakstīto. Šo 5. februāra Liesmā lappusē Komentārs. Viedokļi publicēto rubrikas MANUPRĀT fragmentu no materiāla Vieni investē, otri – taupa atgādinu lasītājam tikai tāpēc, ka tieku aicināts par savu situācijas redzējumu un vērtējumu atvainoties. To pieprasa SIA PATA TIMBER. 

Lūk, manis un uzņēmuma dažādi vērtētais fragments: 

«Un tagad par taupīšanu. Stratēģiski ideālā vietā – blakus būvmateriālu veikalam Kurši – vairākus gadus Valmierā varēja iegādāties dažādus kvalitatīvus zāģmateriālus. Ne tikai rupjiem ārdarbiem, kur brusas, dēļi un mieti, visi impregnēti, stāvēja krautnēs zem klajas debess, bet arī piņķerīgiem iekšējās apdares veidiem, kam piemeklēt kvalitatīvus ēvelētus dēļus varēja angāra plauktos, ja vajag, arī sagarināt pēc līdzi paņemtā sortimenta pierakstiem. 

Un tad vienā jaukā dienā visa šī saimniecība no gludā laukuma pie Kuršiem, kuram faktiski nebija iespējams garām pabraukt ne Valmierā iekšā, ne ārā braucējiem, pazuda! Liels bija mans pārsteigums, kad Latvijā pazīstamā jaudīgā mežizstrādes un kokapstrādes uzņēmuma tirgotavu atkal atradu nosacītā kūtspakaļā Beātes ielas galā. Šķembotā, izdangātā placī – ne tur bruģa, ne asfalta, nemaz nerunājot par kādu lielāku nojumi, kur varētu sausumā un tīrībā atrast kaut ko derīgu iekšdarbiem. Pie šādiem, manuprāt, absurdiem jurģiem jau nav vainīgi tirgotavā strādājošie puiši – kur saimnieks pārceļ savu biznesu, tur viņiem jāiet. Vēl rudenī dzirdēju solījumus, ka arī jaunajā vietā būšot angārs, taču pagaidām neko nemana. Nedomāju, ka potenciālajiem zāģmateriālu pircējiem tagad šī zīmola tirgotava pa ceļam, tikai loģisks varētu būt intereses zudums un līdz ar to arī jūtams apgrozījuma kritums.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
valmierietis - 6.Aprīlis, 2021 - 01:05

Kaut kā skribelmanim bieži jāsāk taisnoties. Tad par skolu, tad par PATU, nez kas vēl sagaidāms... Bet nu ar to prātu ir kā ir, jo savādāk pirms raksta būtu pārbaudījis faktus! Skola pastāv kaut gan Vīksna raksta ka nav-tātad melo! Pirms raksta par Patu-būtu painteresējies vai nebeidzās zemes nomas līgums. Un kūtspakaļu šādā situācijā ir novedusi esošās Valmieras domes.

Pievienot komentāru