ASV vēstnieces vietnieks Pols Polītiss Valmierā

- 2.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

ASV vēstnieces vietnieks Pols Polītiss Valmierā viesojās jau piekto reizi. Šoreiz savas oficiālās vizītes laikā viņš apmeklēja PIKC «Valmieras tehnikums», kur ar audzēkņiem pārrunāja  jauniešu karjeras attīstības programmas, Vidzemes Augst-skolu, kur tika pārrunāti pētniecības un studiju programmu jaunumi, kā arī sadarbības iespējas nākotnē. Dienas noslēgumā Pols Polītiss viesojās alus darītavā «Valmiermuižas alus».

PREZENTĒ JAUNUMUS. Viesojoties Vidzemes Augstskolā, ASV vēstnieces vietnieks Latvijā Pols Polītiss (attēla centrā) tikās ar rektoru Gati Krūmiņu (no labās), lai pārrunātu pētniecības un studiju programmu jaunumus, kā arī sadarbības iespējas nākotnē. E. Kristiņas foto

«Liesma» jautāja, kā viņš vērtē notikumus un procesus, kas patlaban notiek pēcvēlēšanu laikā Latvijā. ASV vēstnieces vietnieks uzsvēra, ka vēlēšanu rezultātiem tiek sekots līdzi, jo Latvija ir būtisks sadarbības partneris un šobrīd ir interesanti redzēt, kā veidojas jaunā valdība, tomēr viņš nevēlējās izcelt kādas konkrētas partijas vai politiskos spēkus. Viņš novērtē, ka vēlēšanas notiek taisnīgi un korekti un nav jāsatraucas par to rezultātu patiesumu, kā, piemēram, Kanādā vai Japānā, un kā tie ietekmētu savstarpējās attiecības.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru