Askerovs uzvar Valmieru

- 10.Maijs, 2019
Sports
Laikrakstā

Varbūt šis virsraksts skan neglaimojoši pārējiem BFC Daugavpils futbolistiem, bet tieši viņu spilgtākais spēlētājs – Optibet virslīgas rezultatīvākais vīrs Vugars Askerovs – otrdien Daugavpilī atnesa savai komandai laimīgu uzvaru (1:0) pār VALMIERA GLASS VIA.

Visas spēles gaitā visai nospiedošs pārsvars piederēja valmieriešiem, par to liecina arī instat statistika: bumbas kontrole % – 61:39. Šie skaitļi atspoguļojas arī izdarītajās precīzajās piespēlēs – Pertijas padotie tās izpildīja 519 reizes, kamēr Viktora Moroza – 269. Ko gan dod statistika, ja nav gūti vārti – lai kā centās valmierieši, atslēgt Danilo Kučera sargātos vārtus tā arī neizdevās; kas izgāja iepriekšējā spēlē pret Mettu, šeit vienkārši nenostrādāja – daugavpilieši pašaizliedzīgi un, galvenais, bez kļūdām darbojās aizsardzībā. Tikmēr kārtējo reizi savu uzbrucēja instinktu apliecināja Askerovs, kurš cauru spēli nesekmīgi cīnījās ar Leo Silvu Leli un pārējiem, bet vienā no daudzajām epizodēm tomēr savu guva, kad pēc soda sitiena padeves izrādījās izmanīgākais, Vladislava Lazareva sargāto vārtu tuvumā ar pirmo pieskārienu uzņemot bumbu ar celi un ar otro triecot to vārtu tīklā. Šis arī bija vienīgais mājinieku sitiens vārtu rāmī pa visu spēli, kamēr viņu pretinieki veica trīs mēģinājumus. Pertija pēc spēles atzina, ka ir apmierināts ar savu spēlētāju sniegumu šajā spēlē, īpaši otrajā puslaikā, tiesa, ne ar gala rezultātu.

Pirmdien Vidzemes Olimpiskajā centrā mūsu futbolistiem būs iespējas reabilitēties spēlē pret Riga FC, kuru pirmajā aplī tie pārspēja ar 1:0. Neapšaubāmi, arī rīdzinieki alks pierādīt, ka šis zaudējums bija vien mirkļa vājums. Spēles sākums pret esošajiem valsts čempioniem pl. 19.

BFC Daugavpils – VALMIERA GLASS VIA 1:0 (0:0)

Vārti: Askerovs 80’

Brīdinājumi: Kučers 90’+2’ – Lelis 56’

Sastāvi: Kučers (v), Askerovs, Toņiševs, Balodis, Sokolovs (68’ Naisirs), Oliveira (90’+3’ Ševčuks), Zalaks, Bairamli, Iļjins, Ivanovs (62’ Ossa), Skrebels (k) – Lazarevs (v), Kārkliņš, Krautmanis, Jermolajevs, Miķelsons (80’ Soloveičiks), Lelis, Ērglis (k), Nakamura, Helovani (83’ A. Jaunzems), Bogdaškins, Punculs.

Spēles tiesnesis: Mareks Ķere

Skatītāji: 570

Komentāri
Pievienot komentāru