Ar vilcienu Rīgā braucu

- 10.Janvāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No rīta tie valmierieši, kuriem darbs Rīgā, uz galvaspilsētu var doties ar diviem vilcieniem: Valga – Rīga mūsu pilsētā pietur pl. 6.03, bet tīrais Valmiera – Rīga startē pl. 6.44. Abi ceļā pavada gandrīz vienādu laiku – attiecīgi 110 un 101 minūti, un ar abiem deviņos rītā savā darba vietā katrs var būt ar garantiju.

Biļetes cena līdz Rīgai jebkurā vilcienā tagad nemainīga – šonedēļ vēl tā bija 4,20 eiro, taču jaunnedēļ biļetes cena mainīšoties. Jāpiebilst, ka vēlākais rīta vilciens uz Rīgu un attiecīgi arī atpakaļ vakarā uz Valmieru pl. 17.27 kursē tikai darba dienās.  Par savu pieredzi braucienos uz darbu ar vilcienu garākā laika posmā Liesmai trešdien pastāstīja valmierietis Jānis Upenieks, kurš pašlaik ir premjera padomnieks ekonomikas jautājumos: «Kopš 2012. gadā tiku ievēlēts Saeimā, kādreiz arī tolaik tiku braucis uz Rīgu ar vilcienu, bet tā intensīvāk vilcienu nokļūšanai no Valmieras uz Rīgu un atpakaļ sāku izmantot iepriekšējās Saeimas laikā. Var teikt, ka no 2014. gada ar vilcienu braucu regulāri. Līdz šim agrais rīta vilciens no Valmieras atgāja pl. 6.05 – 6.07, tātad celšanās bija īsi pēc pieciem, kad sākās mana diena, un ap astoņiem vilciens bija Rīgā. Kopš tagad kursē šis vilciens, ko es saucu par Valmieras ekspresi, tas atiet no Valmieras pl. 6.44 un neilgi pēc astoņiem ir Rīgā.

ATKAL MĀJĀS. Ar šo vakara vilcienu, kas no Rīgas atiet pl. 17.27, Valmierā var ierasties jau pl. 19.09, ceļā pavadot 102 minūtes. Ja kādas darīšanas aizkavē galvaspilsētā, mājup var doties vēl ar diviem vilcieniem nedaudz vēlāk – pl. 18.15 vai pl. 18.51. Tad gan vagonā pavadītais laiks būs garāks, attiecīgi stunda un 53 minūtes un 2 stundas 17 minūtes. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru