Ar uzņēmēja skatu uz Valmieru un Latviju

- 13.Oktobris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Jau 14 gadus viņš vada Latvijā, šķiet, visvecāko šāda veida uzņēmēju organizāciju, kura – toreiz Valmieras rajona privātuzņēmēju apvienība – dibināta 1994. gada 26. janvārī. Viņš, JĀNIS ŪLIS, ir viens no divpadsmit tās dibinātājiem un šobrīd Valmieras uzņēmēju apvienības Ozols valdes priekšsēdētājs. Ar savu, uzņēmēja, kritiski vērtējošu skatu uz notiekošo Valmierā, Vidzemē, Latvijā. Plašāka saruna Liesmā ar viņu pirmoreiz. 

Pēdējos 14 gadus nemainīgi Ozola priekšgalā. Dažus vārdus par vīriem pirms tevis...

Sākumā Ozolu vadīja Edgars Čapus, pēc tam nāca Jānis Sala un Ivars Spalviņš. Bet tie puikas jau ir citos medību laukos... Visi trīs viņi bija spēcīgi savā rīcībā, savā dzīves uztverē. Edgara dzīve beidzās traģiski, abiem pārējiem neizturēja veselība. 

Esi starp Ozola dibinātājiem, pirmajos apvienības pastāvēšanas gados nebūt nebiji starp tiem pūkainākajiem biedriem. Kāpēc, tavuprāt, tagad jau tik ilgus gadus baudi Ozola uzņēmēju uzticību? 

Mēs esam patiesi. Tā uzticība ir patiesībā, nevis kaut kādā viltībā, melos, ar mērķi izdabūt sev kādu politisku vai saimniecisku labumu. Un vēl – mēs ļoti augstu vērtējam mūsu vēsturi. Gan pilsētas vēsturi, gan to, kas notika apvienības dibināšanas laikā toreiz, juku laikos, kad mūsu jaunākie biedri vēl bija pavisam maziņi. Ozola šodienas biedrus saista arī apvienības vēsture, uz ko – to, kas te savulaik ir noticis – mēs savā stabilitātē balstāmies arī šodien. Nevis tikai sanākt kopā pie pilna galda un kaut ko tukši runāt!

Jānis Ūlis


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru