Ar saulainu sveicienu no Spānijas

- 8.Marts, 2024
Mājā un sētā
Laikrakstā

Šī nu ir tā reize, kad tematu publikācijai ierosināja kāds «Liesmas» lasītājs, kas, būdams pieredzējis gardēdis un arvien vēl jaunu garšu meklētājs, ir sajūsmā par Valmieras tirgus pārtikas preču paviljonā SIA «Dorša» atvērto Spānijas pārtikas produkcijas tirdzniecības vietu.

Devāmies ciemos. Lūk, ko par saulainās zemes daudzpusīgo produktu klāstu uzzinājām no tirgotājas VITAS KALNIŅAS.

Kā nonācāt aiz letes starp Spānijas delikatesēm, uzkodām un našķiem?

Man dzīvē tā sagadījies, ka esmu bijusi pārdevēja. Arī šoreiz darba piedāvājums no uzņēmēja, SIA «Dorša» īpašnieka Andra Bramba nāca gan kā nejaušība, gan arī kā jauns, interesants darba izaicinājums. Andri pircēji Valmieras tirgū labi pazīst, jo viņš jau vairākus gadus te nodrošina iespēju iegādāties zivis un zivju produkciju. Kad nu viņam radās doma paplašināt savu uzņēmējdarbību, izvēle bija par labu Spānijas pārtikas produktiem, jo, lai tagad sevi pieteiktu un iesaistītos precēm tik bagātajā tirdz­niecībā, ir jānāk ar kaut ko savu un atšķirīgu. Tā nu Valmieras tirgū tagad ir spāņu preču stūrītis.

NU ARĪ VALMIERĀ – SPĀNIJAS STŪRĪTIS. Pārdevējai Vitai Kalniņai, arvien vairāk iepazīstot spāņu produktus, tas ir jauns darba izaicinājums. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru