Ar rūpi par vietējiem ražotājiem

- 24.Novembris, 2023
Mājā un sētā
Laikrakstā

Par «REKO Valmiera» zemnieku un mājražotāju tiešsaistes tirdziņa brīvprātīgu organizēšanu, kas notiek reizi nedēļā, par jaunu tirdziņa dalībnieku piesaisti un atbalsta sniegšanu esošajiem, tā stiprinot vietējos ražotājus un dodot iespēju iedzīvotājiem pa tiešo no Valmieras novada zemniekiem un mājražotājiem iegādāties veselīgu, novadā augušu produkciju, par bioloģiskās saimniecības «Mežvijas» attīstīšanu Dikļu pagastā apbalvojums «Valmieras novada Gada cilvēks» piešķirts zemnieku saimniecības «Mežvijas» saimniecei SANTAI RUMBAI.

Uzreiz jāteic, ka Santa ir daudzpusīgi aktīva – gan dažādu tirdziņu dalībniece, gan LLKC populārā projekta «Novada Garša» pasākumu atbalstītāja, gan arī vietējo zemnieku, mājražotāju un amatnieku preču popularizētāja. Mūsu saruna notiek jau pēc prestižā nosaukuma «Valmieras novada Gada cilvēks» saņemšanas svinīgajā pasākumā mākslas telpā «Kurtuve».

Santa, liekas, ka nu jau aizejošais gads jums sanācis tāds svarīgiem, emocionāliem notikumiem bagāts, vai tā?

Jā, tā var teikt! 23. martā kopā ar kolēģiem – novada zemniekiem un mājražotājiem, kā arī ar mūsu uzticamajiem klientiem – pircējiem, auglīgam pavasara lietum nolīstot, nosvinējām tiešsaistes tirdziņa «REKO Valmiera» pastāvēšanas pirmo gadskārtu.

RADĪTS VALMIERAS NOVADĀ. Santa un Didzis Rumbas, saņemot jaunās preču zīmes lietošanas tiesības. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru