Ar pavasari domās un logos

- 25.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Laikā, kad diena kļūst arvien garāka par nakti, bet joprojām spēkā ir distancēšanās un pulcēšanās ierobežojumi, piekritīsiet: katrs kaut mazākais klātienes pasākums svaigā gaisā ir notikuma un apmeklējuma vērts. Ir taču pamatots iemesls izkustēties, satikties un kopā kaut ko labu arī paveikt. 

Tā droši vien nodomāja arī ne viena vien rūjieniešu ģimene, atsaucoties uz kultūras nama darbinieku aicinājumu aizvadītās nedēļas nogalē laukumā pie Rūjienas kultūras nama divu dienu pievakares veltīt pirmajam pavasara darbam – putnu būrīšu gatavošanai.

Upes taka gaida

Kad arī «Liesma» tur ieradās, varens darba galds jau bija iznests laukā, darba rīki un topošo putnu māju kokmateriālu sagataves arī. Skanēja pavasari un dabas atmodu slavinošas melodijas, kurām takti ik pa brīdim jestri piesita āmuru skaņas. 

Vieni, cits citam piepalīdzot, jau cītīgi būrīšus klapēja, citi vēl tikai pienāca klāt un raudzīja, kur un kā savu roku kopējai lietai pielikt. Mērķis cēls! «Mums Rūjienā ir iecere ievērojami dzīvāku šogad padarīt tā saucamo Rūjas upes taku, kuru sākotnēji bija pat doma nosaukt par putnu taku.

RONALDS. Viņš putnu būrīšu gatavošanas pasākumā pirmais tika galā ar atbildīgo uzdevumu. Prieks pašam un atbalstītājiem! Puisis būrīša pamatnē uzrakstīja savu vārdu, lai vēlāk Upes takas līkločos savu meistardarbu atpazītu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru