Ar pacietību un gribasspēku

- 23.Februāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra (AKSSC) viegl­atlēts RALFS ŪDRIS sportista gaitas uzsācis jau 10 gadu vecumā. Viņš ir dzimis Cēsīs, bet jau desmit gadus sevi sauc par valmierieti.

Sportā Ralfs ticis iesaistīts, pateicoties diviem klases biedriem, un ar vieglatlētiku sācis nodarboties Valmieras Bērnu sporta skolā pie treneres Līgas Dzenes. Patlaban sportists ir viens no labākajiem daudzcīņniekiem Baltijā.

Pastāsti par saviem augstvērtīgākajiem sasniegumiem un iekļūšanu AKSSC.

«2020. gadā starptautiskajās sacensībās Minskā 12 valstu konkurencē guvu uzvaru septiņcīņā. Kārtslēkšanā esmu labojis Valmieras jaunatnes rekordu. Manuprāt, AKSSC iekļuvu, jo tā brīža treneris Raitis Ravinskis saskatīja manī perspektīvu. Rezultāti tajā laikā bija labi, bet ne izcili, toties ar tendenci uzlaboties. Iekļūšana AKSSC man pavēra jaunas iespējas.»

Ralfs AKSSC sastāvā ir jau četrus gadus un spēj novērtēt ikdienas pievienoto vērtību, kad daudz kas tiek nodrošināts no centra.

«Pieejamais atbalsts dod iespēju sagatavoties, lai startētu augsta līmeņa sacensībās, un sacensties augstvērtīgu sportistu konkurencē, trenēties profesionāla trenera vadībā. Ir pieeja dažādiem pakalpojumiem – medicīnas, ēdināšanas un dzīvošanas, nodrošināts inventārs, kā arī nozīmīgs ir Valmieras pilsētas pašvaldības atbalsts. Šis centrs dod man un citiem sportistiem iespēju uzlabot savus sportiskos sasniegumus.»

RALFS ŪDRIS, gatavojoties mēģinājumam kārtslēkšanā. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru