Ar lielisku koncertu izskanējuši Valmieras pašdarbnieku svētki

- 7.Februāris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Pēc divu gadu pauzes ar lielu prieku par kopābūšanu 4. februārī, Valmieras Kultūras centra 57. dzimšanas dienā, ar vērienīgu koncertu savus svētkus svinēja Kultūras centra pašdarbnieki.

«Kopā viens ar otru, kopā ar jums, mīļie skatītāji, draugi un atbalstītāji. Kopā tajās vērtībās, kas liek mums darīt, radīt un piedzīvot. Tradīcijas, kopābūšana, dzīvesprieks, aizrautība, trakulība – tas ir tas, kas mūs vieno,» tik tikko manāmi aizelsies klāt­esošos uzrunāja Kultūras centra vadītājs Toms Upners, jo arī pats ir deju kolektīva «Gauja» dejotājs, un tieši «Gauja» grezni iesāka vairāk nekā divas stundas garo koncertu. 

Skatītāju pilno zāli ar 25 priekšnesumiem priecēja visi dejojošie, muzicējošie, dziedošie amatiermākslas kolektīvi – gan katrs atsevišķi, gan dažādi apvienojoties, lai koncerts izdotos sevišķi bagātīgs un interesants. Septiņi kori, četri tautas deju kolektīvi, divas mūsdienu deju grupas, pieci muzicējošie kolektīvi – kopā vairāk nekā 550 dalībnieku – tik liela ir Valmieras pašdarbnieku saime, kurā vienlaikus ir pārstāvētas trīs paaudzes. Attiecīgi arī radošās izpausmes, gaume, intereses bija plaši pārstāvētas un skatītāju novērtētas.

Uģa Brālēna foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru