Ar līderu cienīgu raksturu

- 15.Jūnijs, 2021

Latvijas Optibet futbola Virslīgas 16. kārtas spēlē līderu cienīgu raksturu parādīja Valmiera FC komanda, kas izbraukumā pret BFC Daugavpils 77. minūtē nonāca iedzinējos, bet jau pēc piecām minūtēm izvirzījās vadībā, izcīnot svarīgu panākumu ar 2:1 un kārtējos tik vērtīgos 3 punktus turnīra tabulā.

Spēles sākumā daugavpilieši tika pie dažām standartsituācijām, kuras mūsējie veiksmīgi neitralizēja. Pēc laiciņa iniciatīva laukumā jau piederēja Valmieras futbolistiem, tomēr laukuma saimnieku blīvā aizsardzība viesiem pirmajā puslaikā izrādījās nepārvarams šķērslis. Vienā no epizodēm pēc standartsituācijas ļoti tuvu tam, lai aizsniegtos pēc tukša vārtu stūra priekšā nokļuvušās bumbas, bija Valmieras publikas mīlulis Ēriks Punculs, kuru treneris Tamazs Pertija šoreiz laukumā sūtīja pamatsastāvā, bet tā arī palika viena no retajām vārtu gūšanas iespējām, un pēc pirmā puslaika tika fiksēts likumsakarīgs rezultāts 0:0.

Pēc pārtraukuma Daugavpils turpināja ļoti pašaizliedzīgi aizstāvēties, neļaujot bumbu vairāk kontrolējošajai Valmierai nopietni apdraudēt Frenka Dāvida Orola sargāto cietoksni.

RAIMONDS KROLLIS (Nr. 7) ar sešiem trāpījumiem vārtos Optibet Virslīgas snaiperu sarakstā šobrīd ieņem 3. vietu. Jāņa Līgata foto