Ar jaunumiem aicina «Rīga Food 2023»

- 5.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 7. līdz 9. septembrim notiks gadskārtējā starptautiskā pārtikas izstāde «Rīga Food 2023», kurai dalību pieteikuši 420 uzņēmumi no 30 valstīm. 

Izstāde kā allaž piedāvā ne tikai iepazīt daudzveidīgus pārtikas produktus no visas pasaules, bet arī atklāt inovatīvus pašmāju ražotājus un viņu produkciju. Prieks, ka prestižās izstādes dalībnieku kataloga sarakstā lasāmi arī vairāki mūspuses ražotāju uzņēmumu nosaukumi.

Viens no tiem – Valmieras novada Brenguļu pagasta SIA «Zarupi». Šis, kā zināms, ir uzņēmēju Lāsmas un Jāņa Kiļupu ģimenes uzņēmums, kurā nodarbojas ar lauksaimniecības produktu audzēšanu un pārstrādi. Viņu izveidotais zīmols «GRANBERRY» ar simtprocentīgi roku darbā radītajiem veselīgajiem produktiem – sukādēm, sīrupiem un sulām – gardēžiem jau vairākus gadus ir labi pazīstams, un tur savs nopelns bijis arī regulārai līdzdalībai ne tikai izstādēs un pārtikas kvalitātes konkursos «Rīga Food» un LLKC «Novada Garša», bet arī dažāda lieluma tirdziņos.

VASARA SULĀS, SĪRUPOS UN SUKĀDĒS. SIA «Zarupi» saimnieki Lāsma un Jānis Kiļupi nesen LLKC projekta «Novada Garša» Vidzemes pasākumā Ķoņu dzirnavās. Nu viņiem priekšā dalība izstādē «Rīga Food 2023» un pārtikas kvalitātes konkursā «Novada Garša». Lai veicas! Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru