Ar BMW — šodien un arī rīt

22.Februāris, 2018
Dzīvesstils
Laikrakstā

Ierasta situācija tagad uz ielas, īpaši jau Rīgā — jo lielāks un dārgāks džips, jo miniatūrāka blondīne tam pie stūres. Taču par šo pasiju personālijām Rūcamlapa sīkāk stāstīt neplāno. Toties lasītājam, manuprāt, varētu būt interese, kā standarta izmēra vieglajā automašīnā ierūmējas šoferis, kura augums krietni pārsniedz vidējo. Tāpēc šodienas viesis mums basketbolists VIKTORS IĻJINS — puisis ar 52. izmēra apavu uz gāzes pedāļa un 2,15 metrus garu stāvu šofera sēdeklī!

Cik ilgi tev jau ir autovadītāja tiesības?

Astoņi gadi sanāk.

Tas laikam normāli, ka profesionālam basketbolistam arī pašam savs auto. Šis ir tavs pirmais automobilis?

Nē, otrais. Arī pirmais pašam savs auto man bija BMW, šķiet, ar modeļa indeksu 330. Tas nozīmē, ka ar triju litru dzinēju. Tas man bija dīzelis.

Tad iepazīstini ar savu jau otro automašīnu!

Šis ir BMW 535 sedans, atkal trīs litru dīzelis.

Pastāsti, kā tu pērc savas mašīnas. Kaut kur caur draugiem, varbūt internetā vai arī vienkārši aizbrauc Rumbulā uz tirgu... Arī tepat Valmieras plačos jau automašīnu papilnam.

Caur pazīstamu cilvēku, šo mašīnu viņš man atveda no Vācijas, sarunāja tur par lētākām naudām. Auto bija arī diezgan labā stāvoklī.

Kāpēc izvēlies BMW?

Nu, tas man kaut kā aizgājis... Vectēvam bija 1984. gada izlaiduma bembis, piektais modelis. Tas man kaut kā tik ļoti iepatikās jau bērnībā, gribējās uz tiem bembjiem vien skatīties. Nezinu, laikam kaut kāda atkarība (smaida)... Šodien es sev citas markas auto nemaz nevaru iedomāties!

Par BMW braucējiem mēdz teikt, ka tie esot paši trakākie uz ceļa un ka nevieni Ceļu satiksmes noteikumi priekš bembistiem neesot rakstīti... Puikas brauc, kā pagadās, un tin savus bembjus ap kokiem! Kā tu savos 26 gados uz to visu skaties, kāda ir tava BMW lietotāja filosofija?

Nu, visi šoferi jau nav vienādi. Varbūt ir kādi citi modeļi, ar kuriem gribas patrakot. Manuprāt, arī citās mašīnās tādi paši trakie šoferi ir, varbūt tikai par viņiem nav tik daudz ziņu. Ir taču visādi cilvēki. Ir arī pie BMW stūres normāli un mierīgi braucēji.

SĒDUS. Viktors ierūmējies sava BMW šofera sēdeklī.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru