Ar atgriešanos, «Dzintar»!

- 9.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Nu, rau, arī pie mums tomēr kaut kas notiek uz labu! Tā, medijos padzirdot prieka pilno vēsti par kosmētikas ražotāja zīmola «Dzintars» atdzimšanu un lasot izdevniecības «Santa» 3. marta žurnālā «Ieva» publicēto optimisma pilno interviju ar uzņēmuma jauno vadītāju Anastasiju Udalovu, droši vien iesaucās ne viens vien «Dzintara» produkcijas īstenais fans.

Zinu, ka ir cilvēki, kuri tagad, satiekoties un pārspriežot labo ziņu, vaicā: «Nu, kā vai izvilki?» Ar to ir domāti «Dzintara» populārākā krēma «Niveja» krājumi, kuri, pērn padzirdot par uzņēmuma maksātnespēju, tika rezervei bagātīgi iepirkti un gādīgi ledusskapī noglabāti. Ar «Niveju» vienmēr tā bija – bez rezerves neiztikt, jo pēdējos gados ne reizi vien taču gadījās, ka tieši šis produkts dažādu iemeslu dēļ ik pa laikam pazuda no veikalu plauktiem. Tiem, kas gadiem ilgi bija pieraduši tieši pie šī īpaši intensīvi ādu barojošā krēma, tā bija pat sava veida traģēdija. Tā tad arī iemācīja turpmāk pa rokai turēt rezerves.

Lasot enerģiskās uzņēmējas stāstu par to, kā viņai izdevies nepilna gada laikā atdzīvināt «Dzintaru», kā pie viņas atgriezušies bijušās ražotnes darbinieki un cik cerīgi viņi kopā raugās atjaunotā uzņēmuma nākotnē, ļoti, ļoti gribas noticēt, ka viss izdosies. Jo vairāk tad, ja veikala plauktā atkal ieraugi zīmola «Dzintars» produktus – jaunā veidolā, daudzveidīgus, koši un mūsdienīgi noformētus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru