Apspriež valsts politiku ugunsdrošības jomā

- 18.Oktobris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 13. oktobrī, Burtnieku novada Ēveles pagastā ikmēneša sanāksmē tikās Valmieras rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības komandu šefi.

Sanāksmes dalībniekus Ēveles pagasta tautas namā sagaidīja, veiksmi un ražīgu darbu ugunsdzēsības jautājumu risināšanā kā jauniešu, tā pieaugušo vidū novēlēja pagasta pārvaldes vadītāja Sarmīte Rodziņa.  Turpinājumā Ēveles brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas vadītājs Aivars Lamba izrādīja ugunsdzēsēju depo telpas, tehniku un tās aprīkojumu. Guvuši priekšstatu par ugunsdzēsēju komandu un tās taktiskajām iespējām, sanāksmes dalībnieki devās uz skaisti atjaunoto Ēveles tautas namu, lai apspriestu svarīgus jautājumus. Viens no tiem — LR Iekšlietu ministrijas sagatavotais Konceptuālā  ziņojuma projekts  «Par valsts politiku ugunsdrošības jomā». Šis projekts ir Latvijas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību apvienības, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un LR Iekšlietu ministrijas kopējās darba grupas rezultāts, kas ir apkopots un tagad tiek izskatīts komandās. Iepazinušies ar piedāvātajiem sadarbības modeļiem un grozījumiem likumdošanā, finansēšanas un apmācības kārtību, brīvprātīgie ugunsdzēsēji pauda atzinību ieguldītajam darbam un mērķtiecībai. Projekts nav uzskatāms par galējo redakciju, tāpēc apspriedē, aktīvi analizējot esošo un piedāvāto situāciju, tika sagatavoti priekšlikumi ar grozījumiem un papildinājumiem, kas tika iesniegti projekta darba grupai.

Jau laikus plānojot dalību ugunsdzēsības sacensībās «Frēzes kauss» 2018», kas norisināsies Gīterslo no 6. līdz 8. jūlijam, klātesošie vienprātīgi nolēma aktivizēt jauniešu apmācību, ņemot vērā vācu jauno ugunsdzēsēju sacensību nolikumu. Sapulces turpinājumā tika apspriesti jautājumi par nākamā gada budžetu, aktivitātēm un attīstību, bet šķiroties ugunsdzēsēji vēl paguva apspriest ideju par ugunsdzēsēju balli viesmīlīgajā un skaistajā Ēveles tautas namā.

BUB komandu šefi apspriežas Ēvelē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru