Aprīlī kultūrvietās Rīgā, Valmierā un Līvānos skanēs koncertšovs ar leģendārās grupas Queen mūziku

8.Aprīlis, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Grupa QueenTessence ar solistu Rihardu Sauli ir radījuši koncertprogrammu, kura balstīta uz leģendārās britu rokgrupas Queen muzikālajiem šedevriem, atklājot to visdziļāko esenci.

Apmeklētāji šovu varēs baudīt 20. aprīlī pl. 19 Valmieras Kultūras centrā.

Queen mūzika ir mūžīga, tā atdzimst ar katru QueenTessence koncertu. Mūzikas projekts QueenTessence apvieno 7 profesionālus un aizrautīgus mūziķus, kuri piedāvā emocijām bagātu šovu, dodot iespēju piedzīvot roka klasikas atdzīvošanos uz skatuves. Harizmātiskais solists Rihards Saule ir projekta esence un centrs, kas dedzina ar savu enerģiju un temperamentu, aizrauj ar dabīgo teatralitāti. QueenTessence izpildījums liek skatītājiem aizturēt elpu un just līdzi. Atšķirībā no t.s. tribute jeb piemiņas grupām, kas kopē oriģinālos Queen grupas dalībniekus un viņu izpildījumu, projekta QueenTessence mūziķi ir pašpietiekami savā muzikālajā un skatuviskajā izpausmē. Viņu uzstāšanās ir emocionāla un patiesa.

“Šī mūzika ir dzīva. Tā runā pati, es esmu tikai kā medijs, caur kuru tā skan. Mēs savos koncertos nemēģinām kopēt leģendāro grupu, mēs esam īsti un patiesi gan pret mūziku, ko izpildām un kurā dzīvojam, gan pret skatītājiem. Tā ir Queen mūzikas kvintesence, ar ko vēlamies dalīties ar ikvienu,” atklāj mūziķis Rihards Saule.

Mūziķi kopā ar klausītājiem izdzīvo katra skaņdarba stāstu – gan skaudru kāds tas ir skaņdarbā "Bohemian Rhapsody", gan koķetērijas pilno "I Want To Break Free", gan bezrūpīgo "Crazy Little Thing Called Love". Skanēs arī tādas populāras kompozīcijas kā “The Show Must Go On”, “Love Of My Life”, “Save Me” un citas.

Queen ir viena no visu laiku izcilākajām rokgrupām pasaulē un tās rādītā mūzika ir populāra arī šodien. Grupa iekaroja pasauli 20. gs. septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados, kļūstot par vienu no komerciāli veiksmīgākajām grupām populārās mūzikas vēsturē, atstājot paliekošu ietekmi rokmūzikas attīstībā. Saukta par visu laiku labāko rokgrupu, izpildot mūziku, ar kuru uzaugušas vairākas paaudzes, grupa QUEEN iedvesmojusi un turpina iedvesmot muzikālās apvienības un solo izpildītājus visa pasaulē. Biļetes uz koncertšovu pieejamas: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/27667.

Vairāk informācijas: www.queenmusicshow.com


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru