Apbalvots skolēnu mācību uzņēmums no Valmieras tehnikuma

- 17.Decembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā Cits bazārs pasniegtas balvas labākajiem SMU deviņās nominācijās, tostarp SMU «Spoonable» no Valmieras tehnikuma. Līdz ar pulcēšanās ierobežojumiem šogad Cits bazārs notika vēl nebijušā formātā – tiešsaistē.

Cita bazāra e-katalogā savus izstrādājumus piedāvāja 300 SMU no visas Latvijas, un pasākuma laikā interneta vietni apmeklēja 45000 pircēju. Pasākumu organizē Latvijas lielākā izglītības organizācija «Junior Achievement Latvia» sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Nominācijā «Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums» tika apbalvoti trīs laureāti no vidusskolu grupas, tie saņēma naudas balvas no «Printful» savas inovācijas tālākai attīstībai. Starp laureātiem ir SMU «Spoonable» no Valmieras tehnikuma, kas izstrādājuši daudzfunkcionālus galda piederumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

APBALVOŠANAS CEREMONIJA tiešsaistē. Valmieras tehnikuma SMU «Spoonable» saņēma balvu nominācijā «Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums» no «Printful», to virtuāli pasniedza Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks. Andras Martas Babres foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru