Apbalvoti konkursa «Sējējs» lauksaimniecības nozares patrioti

- 22.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 16. septembrī, apbalvošanas ceremonijā kultūras centrā «Ulbrokas pērle» pasludināja Zemkopības ministrijas konkursa «Sējējs 2022» laureātus un veicināšanas balvu ieguvējus. Šogad konkursa «Sējējs» laureātus sveica un balvas piešķīra deviņās nominācijās, kā arī tika pasniegta balva «Par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā».

Šogad konkurss «Sējējs» notika 29. reizi, un tajā piedalījās 67 pretendenti. Konkursa laureāti saņēma bronzas statuju, diplomu un naudas balvu. Apbalvoti arī veicināšanas balvu saņēmēji.

Veicināšanas balvu šogad saņēmuši trīs Valmieras novada uzņēmumi.

Nominācijā «Gada lauku saimniecība» veicināšanas balva – SIA «Zirgaudzētava Kocēni». Uzņēmums darbojas jau 22 gadus un var lepoties ar daudziem apbalvojumiem un savas darbības augstu novērtējumu.

Nominācijā «Ģimene lauku sētā» – SIA «LIZARGO» no Rencēniem. Ģimenes uzņēmums, kas sumināts gan kā Gada uzņēmums agrākajā Burtnieku novadā, gan izcēlies ar slavējamām aktivitātēm lauksaimniecībā.

NOMINĀCIJĀ «GADA VEIKSMĪGĀKĀ KOPDARBĪBA» veicināšanas balvu saņem LPKS «Piena loģistika» valdes loceklis Gatis Zeibots. Zemkopības ministrijas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru