Apbalvoti konkursa «Gada balva sociālajā darbā 2022» uzvarētāji

- 21.Aprīlis, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Marta beigās, noslēdzot Pasaules sociālā darba mēnesi, notika svinīgais konkursa «Gada balva sociālajā darbā 2022» apbalvošanas pasākums, kura ietvaros jau desmito gadu pēc kārtas tika sumināti labākie sociālie darbinieki.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē – sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās un citās sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās. Šādi tiek pagodināti visprofesionālākie un atsaucīgākie sociālie darbinieki, popularizēta un veicināta sociālā darba attīstība, kā arī celts profesijas prestižs.

Divās nominācijās laurus plūca sociālās darbinieces no Valmieras novada. Nominācijā «Labākais sociālais darbinieks NVO un privātajā sektorā 2022» žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmusi biedrības «Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija» SOS Ģimeņu atbalsta centra «AIRI vecākiem» sociālā darbiniece Ineta Vizuliņa. Sarunu ar Inetu lasiet nākamās piektdienas «Liesmā».

INGA BRENTE-MIEZE svinīgajā apbalvošanā. Mārtiņa Zilgalvja foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru