Apbalvo konkursa Eiropas Parlamenta eksperts dalībniekus

- 22.Janvāris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nedēļas izskaņā Liesmas redakcijā viesojās konkursa dalībnieki, lai tiktos ar Alekseju Loskutovu (Jaunā Vienotība) un Eiroparlamenta deputāta Krišjāņa Kariņa palīdzi Elīnu Bīviņu. Pēc diskusijām par valstī aktuāliem jautājumiem tikšanās noslēgumā tika izlozētas divas ceļazīmes uz Briseli Beļģijā. Iespēju doties un aplūkot Eiropas Parlamentu ieguva Elīna Kuplā un Juris Mūrnieks.

«Es īstenībā anketu aizpildīju pēdējā brīdī. Mājās biju viena pati un pēkšņi, kārtojot avīzes, atradu konkursa anketu. Ņēmu un aizpildīju! Liesmu abonējam darbā. Jautājumi bija ļoti viegli,» uzsver izlozes uzvarētāja Elīna Kuplā, kas ļoti gaida braucienu. Konkursa jautājumi veidoti, lai aicinātu cilvēkus piedalīties, nevis likt tiem doties uz bibliotēku un meklēt informāciju vēstures arhīvos. Katrs no konkursa dalībniekiem saņēma balvu par piedalīšanos. Aicinām Imantu Jerkinu, Ilzi Bičevsku un Zaigu Auniņu ierasties pēc savām balvām Liesmas redakcijā!

VALMIERAS UN APKĀRTNES NOVADU IEDZĪVOTĀJI demonstrēja savas labās zināšanas par procesiem Eiropas Parlamentā, atbildot uz konkursa jautājumiem. Kāds anketu pildījis, lai meklētu piedzīvojumus, bet kāds – lai īsinātu laiku. Kopbildē Liesmas redakcijā tikai daļa no tikšanās dalībniekiem kopā ar Alekseju Loskutovu (attēla centrā).


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru