Alvila Freimaņa iela būs kā jauna!

- 30.Jūnijs, 2021
Valmierietis
Laikrakstā

Šī gada aprīlī pilsētā tika uzsākta Alvila Freimaņa ielas rekonstrukcija posmā no Valmieras Rietumu industriālās maģistrāles (Somu ielas) līdz Rīgas ielai. Kā ģenerāluzņēmējs šajā objektā strādā pazīstamais ceļu būves uzņēmums SIA Limbažu ceļi, līguma summa ir 440997,77 eiro (ar PVN). 

Projekta realizācijas gaitā Alvila Freimaņa ielā paredzēta ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve, kas ir nepieciešams priekšnoteikums jebkāda veida publiskās apbūves attīstībai šajā Valmieras pierobežas daļā. Ielai tiks ieklāts jauns asfaltbetona segums, kā arī izbūvētas jaunas iebrauktuves uz visiem ielai piegulošajiem īpašumiem.

Paralēli ielas brauktuvei uz atsevišķas klātnes tiks izbūvēts atdalīts asfaltbetona gājēju un velosipēdistu ceļš, kas no ielas braucamās daļas attālināts 10 metru attālumā. Visā pārbūvējamā ielas posmā paredzēts izbūvēt arī jaunu LED tipa ielas apgaismojumu, kā arī pārbūvējamā posma sākumā un beigās gar gājēju un velosipēdistu ceļu paredzēta atpūtas vieta ar velosipēdu novietnēm, soliņiem un atkritumu urnām. Lietus ūdens novadīšana paredzēta blakus esošajā sāngrāvī, savukārt  šī Alvila Freimaņa ielas posma  apzaļumošanai pēc pārbūves paredzēti koku stādījumi.

NOMAĻU PIEBĒRŠANA. Ar speciālu tehniku atvestā grants tiek vajadzīgajā biezumā ieklāta ielas nomalē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru