Aizvadīto divu nedēļu laikā saņemta informācija par vismaz 353 000 eiro izkrāpšanu

- 28.Oktobris, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Valsts policija atkārtoti brīdina par krāpnieku aktivitāti – no 11. līdz 24. oktobrim Valsts policijas iecirkņos visā Latvijā ir saņemta informācija par vairāk nekā 353000 eiro izkrāpšanu no iedzīvotājiem. 

Visvairāk naudas iedzīvotāji zaudējuši, «ieguldot» to apšaubāmās investīciju platformās, tāpat aizvien krāpnieki izvilina pieejas datus banku kontiem, uzdodoties par banku darbiniekiem un citiem finanšu speciālistiem. 

Visvairāk naudas – 64422 eiro – izkrāpts kādai pensijas vecuma sievietei Kurzemē. Šā gada 18. oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemts iesniegums no cietušās. 2018. gadā viņai piezvanīja nepazīstams vīrietis, kurš uzdevās par brokeri un piedāvāja viņai kļūt par klienti, aicinot ieguldīt naudu ar mērķi gūt peļņu. Viņš sievietei izskaidroja, kā šī nauda tiks pelnīta. Noticot viltvārdim, sieviete no sava bankas konta pārskaitīja 20254 eiro. 2019. gadā cietušajai zvanīts vēlreiz un solīta peļņa, taču esot jāatjauno konti, kā rezultātā viņa pārskaitīja 23639 eiro.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru