airBaltic sveic Valmieru kā vienu no Latvijas mīlētākajām pilsētām

- 28.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss pagājušajā nedēļā apmeklēja Valmieru, lai apsveiktu pilsētas iedzīvotājus un domes priekšsēdētāju Jāni Baiku ar Valmieras iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā. Kopš 2018. gada novembra viena no airBaltic lidmašīnām Airbus A220-300 nosaukta Valmieras vārdā.

Par godu Latvijas simtgadei airBaltic vēlējās veicināt Latvijas un tās pilsētu atpazīstamību starptautiskā līmenī, tādēļ pēc balsojuma nosaukusi 14 Airbus A220-300 lidmašīnas mīlētāko Latvijas pilsētu vārdos. Kopumā tika saņemtas 98000 balsis. Ar 9183 balsīm Cēsis ierindojās pirmajā vietā, bet Valmiera ar 8072 balsīm ieņēma trešo vietu.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss norāda: «Kā Latvijas vadošais eksporta zīmols mēs veicam ieguldījumu, lai veicinātu Latvijas un šo 14 pilsētu atpazīstamību pasaulē, ļaujot miljoniem pasažieru uzzināt par šīm pilsētām un to atrašanās vietām Latvijā. Mēs apmeklējam skaistās pilsētas, kas iekļuvušas šajā sarakstā, lai katru no tām individuāli apsveiktu.» Viņš norādīja, ka Valmieras vārds šobrīd ceļo pa visu pasauli, kā arī dažkārt kavējas iekāpšana lidmašīnās, jo cilvēkiem patīk fotografēties pie pilsētu nosaukumiem. Šāda sadarbība ir abpusēji izdevīga, aviosabiedrība tā ceļotājus iepazīstina ar Latvijas pilsētām, kā arī, ja cilvēki vēlēsies atgriezties Latvijā, viņi izvēlēsies airBaltic pakalpojumus.

PATĪKAMI PĀRSTEIGTS bija Martins Gauss (no labās) pēc Jāņa Baika prezentācijas par Valmierā notiekošo, tās attīstību un spēcīgo uzņēmējdarbības vidi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru