Aicina rotāties pirms Lieldienām

- 12.Aprīlis, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Čaklās bites bodē» sarūpēti svētku dekori, kas pārsteigs gan mazus, gan lielus.

Praktiskas lietas un mīļmantiņas – adītas, tamborētas, šūtas, to visu sarūpē prasmīgi un uzņēmīgi cilvēki, kuri savus darbus piedāvā tirgot «Čaklās bites bodē».

«Pie mums var nākt un izvēlēties gan dāvanas svētkos, gan galda dekorus. Viss tagad Lieldienu gaidīšanas laika noskaņā,» sacīja «Čaklās bites bodes» pārdevēja Ruta Birģele-Prancāne, kas ikdienā uzrunā ikvienu pircēju, kurš ver veikaliņa durvis, un iesaka ar rokām darinātas, tāpēc neatkārtojamas lietas no veikala plašā sortimenta.

«Liesma» jau rakstīja, ka pērnā gada vasaras nogalē Valmierā tika izveidots pirmais sociālais uzņēmums un drīz pēc tam arī durvis vēra «Čaklās bites bode», kas būtībā piedāvā iespēju cilvēkiem vienlaikus būt gan pircējiem, gan laba darītājiem un ziedotājiem, jo katrs pirkums nozīmē atbalstu kādam radošam cilvēkam no sociāli mazaizsargātās sabiedrības daļas.

«Pusgads, kopš darbojamies, ir pagājis labi. Visveiksmīgākais laiks bija Ziemassvētkos. Decembrī uzklausījām klientu vēlmes, izpildījām individuālos pasūtījumus, un to tiešām netrūka. Dažādi adījumi, tamborējumi pat nenonāca līdz veikaliņa plauktam. Līdzko čaklie darītāji cimdu pārus, šalles, mīļmantiņas atnesa, tās tika teju vai pie durvīm nopirktas. Pašlaik aicinām izvēlēties dāvanas mīļajiem un sevi iepriecināt pavasara svētkos,» tā Sanda Kalniņa, fonda «Iespēju tilts» pārstāve, kura koordinē projekta «Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai» norisi. Viņa piebilda, ka «Čaklās bites bode» ir arī laba vieta, kur pašlaik noskatīt vajadzīgo un praktisko. Liels pieprasījums esot pēc auduma iepirkumu maisiņiem. Tad nu bodes meistari tos tagad šujot gaišus un tumšus, košus – ar un bez dekoriem, ar rāvējslēdzēju un bez, pār plecu liekamus un pie rokas nesamus.

PAVASARA SVĒTKOS iespējams iepriecināt sevi un citus ar glītām un praktiskām dāvanām. Iesaka «Iespēju fonda» un sociālā uzņēmuma «Čaklās bites bode» pārstāves Zita Gustavsone (no kreisās), Sanda Kalniņa un Ruta Birģele-Prancāne. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru