Aicina pieteikt sportiskos sasniegumus

- 26.Oktobris, 2010
Sports
Portālā

Lai veicinātu veselīga dzīvesveida un jauno sportistu panākumu popularizēšanu, suminātu sportistus, komandas par sasniegumiem, Valmieras pilsētas pašvaldība līdz 2010.gada 12.novembrim aicina pieteikt kandidātus apbalvojumiem „Bērnu un jauniešu sporta laureāts” un ''Sportiskie sasniegumi''.

Saskaņā ar nolikumu „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem” pieteikumu apbalvojuma „Bērnu un jauniešu sporta laureāts” saņemšanai var iesniegt sportisti, treneri, sporta klubu vai organizāciju pārstāvji, sporta entuziasti un pašvaldības dibinātās vispārējās, speciālās, interešu un profesionālās ievirzes un profesionālās izglītības iestādes. Pieteikumi kopā ar sacensību protokolu kopijām vai precīzu interneta adresi juridiskas personas mājas lapā, kurā var gūt apstiprinājumu rezultātiem, iesniedzami Valmieras Bērnu sporta skolā Cēsu ielā 19, Valmierā. Apbalvojuma pretendenti ir ikviens jaunietis un juniors vecumā no 12 - 19 gadiem, kurš izpildījis nolikuma „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem” prasības, un viņa treneris.

Savukārt pieteikumus apbalvojuma „Sportiskie sasniegumi” saņemšanai var iesniegt sportisti, treneri, sporta klubu vai organizāciju pārstāvji, sporta entuziasti. Pieteikumam jāpievieno ziņas par sportista un/vai komandas sasniegumiem sacensībās, tās pamatojot ar oficiāla dokumenta kopiju vai precīzu interneta adresi juridiskas personas mājas lapā. Pretendenti apbalvojuma „Sportiskie sasniegumi” saņemšanai ir Valmieras pilsētā vai citviet reģistrētas sporta organizācijas, kuras dod vai ir devušas būtisku ieguldījumu Valmieras pilsētas vārda popularizēšanā, kā arī sportisti vai komandas, kas tajās darbojas.

Apbalvojumam var pretendēt individuāli startējošie sportisti, kuri izpildījuši Olimpisko un Paraolimpisko (turpmāk tekstā Olimpisko) spēļu kvalifikācijas normatīvu un iekļauti Latvijas Olimpiskās komandas sastāvā, Pasaules čempionātā vai pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā izcīnījuši 1.-12.vietu olimpiskajos sporta veidos vai 1.-8.vietu neolimpiskajos sporta veidos, Eiropas čempionātā vai Eiropas kausa izcīņas kopvērtējumā izcīnījuši 1.-8.vietu olimpiskajos sporta veidos vai 1.-6.vietu neolimpiskajos sporta veidos, kā arī Latvijas valsts individuālajā vai komandu čempionātā izcīnījuši 1.vietu. Tāpat apbalvojumam var pretendēt arī komandā startējošie sportisti, kuri iekļauti Latvijas izlases komandas sastāvā olimpiskajā sporta veidā. Pašvaldības apbalvojums tiks piešķirts sporta spēļu komandām, kuras Baltijas valstu vai cita starptautiskā mēroga čempionātos komandu vērtējumā izcīnījušas 1.-8.vietu, Latvijas valsts čempionātā (augstākajā līgā vai virslīgā) komandu vērtējumā izcīnījušas 1.-6.vietu.

Apbalvojumi „Bērnu un jauniešu sporta laureāts” un „Sportiskie sasniegumi” tiks pasniegti Valmieras pilsētas pašvaldības organizētajos pasākumos decembrī.

Nolikums „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem” pieejams portālā www.valmiera.lv sadaļā SPORTS. Materiāls elektroniski saņemams, sūtot pieprasījumu Toms.Upners@valmiera.lvŠī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , kā arī pieejams pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, Valmierā.

Komentāri
Pievienot komentāru