Aicina iedzīvotājus uzdot jautājumus Valmieras pilsētas pašvaldībai

- 22.Maijs, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Valmieras pilsētas pašvaldība informē, ka portālā www.valmiera.lv atvērta jauna sadaļa „Pajautā savai pašvaldībai”, kurā iedzīvotāji aicināti noskaidrot sev interesējošu informāciju. Atbildes elektroniski uz iedzīvotāju jautājumiem sniegs Valmieras pilsētas pašvaldības speciālisti savas kompetences ietvaros. Paredzēts, ka atbildes uz jautājumiem tiks sagatavotas 3 darba dienu laikā.

Portālā www.valmiera.lv iespējams lasīt par notikumiem pašvaldībā un pilsētā, kā arī atrast noderīgu informāciju, piemēram, Valmieras pilsētas pašvaldības saistošos noteikumus, speciālistu kontaktinformāciju, kā arī ziņas par notikumiem Vidzemē un Latvijā.

Komentāri
Inga - 10.Maijs, 2022 - 09:24

Labdien,
Vai Valmieras infrastruktùras attìstìbas ietvaros ir plánots celt jaunus dzīvojamos namus - ar to domājot, nevis daudzdzìvokļu namus, bet májas ( piem.nelielas) . Attiecīgi, lai iegádátos nelielu ģimenes májokli Valmierá - nav piedávájumu. Vai nu májas ir ļoti lielas, vai ļoti sliktá stávoklì, kas sarežği májas iegádes procesu - banká! Ir májokĺi, kas celti/párbùvëti bez bùvvaldes saskaņojuma - tádiem banka măjokļa kredītus neizsniedz.
Cieņá,
Inga

Pievienot komentāru