Aicina Bērnu piedzīvojumu parks

25.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras pilsētas svētkos būs plaša aktivitāšu programma un radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem.

Sestdien no plkst.10 Valmieras Kultūras centra laukumā var apmeklēt Bērnu piedzīvojumu parku, kur ikvienam būs iespēja piedalīties atrakcijās, radošās un sportiskās aktivitātēs. Pasākuma apmeklētāji varēs veidot papīra raķetes, spēlēt lielformāta spēles, darboties mālu darbnīcā, izgatavot galvas rotas un piespraudes, kā arī apgūt šūšanas prasmes un izgatavot savu spēli. Kā jau vasarā un svētkos pieklājas, būs arī baseins ar peldlīdzekļiem, bērni varēs vizināties ar vilcieniņu un ķert vēju karuselī. Tāpat svētkos varēs izspēlēt krāsaino smilšu spēles, iegūt hennas tetovējumu vai skaistu sejas gleznojumu, doties izjādēs ar rotaļu ponijiem vai piedalīties «aklajā randiņā ar grāmatu». Mazos apmeklētājus svētkos sveiks Runcis Rūdis un Bebrs Bruno, kuri labprāt atbildēs uz bērnu jautājumiem par vispārējo drošību.

Savukārt Valmieras Kultūras centrā 27. jūlijā no plkst.11 līdz 14 norisināsies koncertprogramma «Esmu mazais valmierietis». Koncertā uzstāsies vokālā popgrupa «Lizantes», būs skatāms bērnu vokālās studijas «Smaidiņi» uzvedums «Pasaka nesaka, pasaka pasaka», kā arī varēs noskatīties koncertuzvedumu «Vali, mierā!» un izrādi «Vinnijs Pūks ar saviem draugiem».

Koncertuzvedumā «Vali, mierā!» ar Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu, popgrupas «Notiņas» un aktieru līdzdalību klātesošie varēs doties neparastā ceļojumā, labāk iepazīstot savu pilsētu – Valmieru. Katrā pilsētā ir savas īpašas vietas. Vai mēs tās zinām? Vai zinām vēsturi un teikas,  kas saistītas ar tām? Ja mēs to uzzinām un iepazīstam, tad kā puzles gabaliņus varam salikt savas pilsētas vārdu no jauna. Koncertuzveduma režisore – Santa Tanenberga.

No 25. līdz 28. jūlijam Valmieras 5. vidusskolas sporta laukumā darbosies arī «Annels» atrakciju parks.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru