150 paciņas no Halles — Valmierai

- 7.Janvāris, 2013
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Iesākot Jauno gadu, kārtējais pārsteigums sagaidīja biedrības Kristīgais žēlsirdības centrs bērnus un vecākus. Jau trešo gadu viņiem Ziemsvētku dāvanas sūta vācieši no Halles pilsētas. Biedrības sadarbība ar Halli iesākās, pateicoties Valmieras pašvaldības vadītājam Inesim Boķim, kurš vāciešu sarūpētās dāvanas novirzīja zupas virtuvei.

Pērn jūlijā Halles pārstāvji, viesojoties Valmierā, pabija arī biedrības Kristīgais žēlsirdības centrs zupas virtuvē un jauniešu dienas centrā. Ciemiņiem tā bija lieliska iespēja iepazīt tuvāk Valmieras maznodrošināto ģimeņu ikdienas rūpes. Bez vaimanām un sūdzībām, bet patiesi viesus toreiz esot pārsteidzis kādas maznodrošinātās ģimenes mātes sacītais: «Nav viegli, bet mēs tiksim galā!» Varbūt tieši šī nostāja atvēra vācu draugu sirdis un bija pamudinājums akcijas 150 paciņas Valmierai ierosināšanai Vācijā. Halles Liepu skolas (Lindenschule) 3. klases audzēkņi, atsaucoties uz akciju, nolēma kopīgi pakot vairākas dāvanas. Akcijai, gatavojot paciņas, pievienojās arī Hallē dzīvojošās latviešu ģimenes.

Attēlā:

PALDIES! Par košajām dāvanām no Halles priecājas to saņēmēji — biedrības Kristīgais žēlsirdības centrs zupas virtuves un dienas centra apmeklētāji.

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru