14. LOK prezidentu kauss golfā – Kristapam Matisonam, Valtam Grasbergam un Ivetai Lopatko

- 15.Septembris, 2020

Sestdien, 12. septembrī, golfa laukumā Avoti Valmieras pievārtē norisinājās 14. Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu kausu izcīņa golfā kopā ar Turkish Airlines. Par sacensību uzvarētājiem divās kungu handikapa grupās kļuva Kristaps Matisons un Valts Grasbergs, bet dāmu konkurencē triumfēja Iveta Lopatko.

LOK prezidentu kauss golfā notiek jau četrpadsmito gadu pēc kārtas. Tas izveidots par godu Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentiem – vispirms pirmajam LOK prezidentam Vilnim Baltiņam, tad viņa pēctecim šajā amatā Aldonam Vrubļevskim, bet sestdien Valmierā kopā ar abiem  priekštečiem LOK galvenajā krēslā bija jau trešais šo golfa sacensību patrons – pašreizējais LOK prezidents Žoržs Tikmers. Visi trīs prezidenti apbalvoja sacensību uzvarētājus.

Sestdien golfu Avotos spēlēja 42 kausu izcīņas dalībnieki, kas sacentās trīs ieskaites grupās HCP neto formātā. Kungu konkurencē spēcīgākajā handikapu grupā 0-18 pagājušā gada čempiona titulu izdevās aizstāvēt valmierietim Kristapam Matisonam, bet otro vietu izcīnīja Uģis Audriņš, trešo goda pjedestāla pakāpienu atstājot Modrim Zvirbulim.

Kungiem handikapu grupā 19-36 uzvaru izcīnīja Valts Grasbergs, otrajā vietā Jānis Psjuks, bet trešajā ierindojās Gustavs Kūkojs.

IZCILNIEKI KOPĀ AR KAUSU IZCĪŅAS PATRONIEM. Kopbildē (no kreisās) Aldons Vrubļevskis, Uģis Audriņš, Linda Lapa, Jānis Psjuks, Valts Grasbergs, Kristaps Matisons, Modris Zvirbulis, Iveta Lopatko, Arta Stikāne, Žoržs Tikmers, Gustavs Kūkojs un Vilnis Baltiņš.