20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Zilākalna pagastā būvēs brīvdabas estrādi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lauku atbalsta dienests (LAD) ir apstiprinājis Kocēnu novada domes projektu “Brīvdabas kultūras pasākumi Zilākalnā”, kas tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas pasākuma “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros, un piešķīris Eiropas Savienības (ES) finansējumu projekta īstenošanai EUR 7683,51 apmērā. Kopējais projekta finansējums ir EUR 10330,05, no kuriem EUR 2646,54 ir Kocēnu novada domes līdzfinansējums.

Projekta mērķis ir nodrošināt kultūras pasākumu pieejamību un daudzveidību Zilākalna pagasta iedzīvotājiem, izbūvējot brīvdabas estrādi. Projekta rezultātā tiks izveidota jauna infrastruktūra iedzīvotāju sabiedriskajām aktivitātēm, uzstādīta koka estrāde ar atbalsta sienām un nojumi skaņu aparatūrai, ierīkots apgaismojums un sakopta apkārtējā teritorija. Projekts būs ilgtermiņa ieguldījums dzīves kvalitātes un kultūras vides uzlabošanā lauku reģiona iedzīvotājiem.

Tā kā vietējā kultūras nama telpas nav pietiekami plašas, pavasara, vasaras un rudens periodos, ja laika apstākļi to ļauj, pasākumi tiek rīkoti ārā – ābeļu dārzā aiz kultūras nama. Izbūvējot estrādi, būs iespējams nodrošināt gan plašāku vietu pasākumu norisei, gan radīt iespēju daudzveidīgākai pasākumu programmai. Brīvdabas estrāde būs pievilcīga vieta arī pašdarbības kolektīvu radošai darbībai, jo tiks nodrošināta atbilstoša teritorijas platība mēģinājumiem un koncertiem. Zilākalna pagastā brīvdabas izklaides un atpūtas vieta tiks izbūvēta pirmo reizi.

Projekts tiks īstenots līdz 2014. gada 30. oktobrim.

Inese

es esmu ļoti priecīga un satraukta par šādu notikumu.
Manā jaukajā ciematā.

Inese

Es esmu ļoti satraukta, priecīga un pagodināta, ka arī mūsu ciematā beidzot būs estrāde uz kuras mēs varēsim baudīt mākslu un kultūru.

P.S. Paldies Eiropas savienībai.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri