23. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

Ziedotāji atbalstīja lieliskas idejas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Notika otrais Ziedotāju aplis, kurā labas gribas cilvēki, piedaloties ziedošanas notikumā klātienē, atbalstīja trīs interesantu projektu realizāciju.

Ziedotāji atbalstīja lieliskas idejas

Pasākumu organizē Valmieras novada fonds, aicinot iedzīvotājus un organizācijas piedāvāt projektu idejas, tās izvērtē, un finālā nokļūst trīs interesantas ieceres, kuru realizācijai tiek piesaistīti ziedotāju līdzekļi. Ar idejām ziedotājus ieceru potenciālie realizētāji iepazīstina Ziedotāju apļa laikā. Ziedotāji var uzdot sev interesējošus jautājumus par projektu, un, kad prezentācijas ir beigušās, tad sākas ziedošanas sesija.

Šogad atbalstu tādu ieceru realizēšanai, kas turpmāk sekmēs interesantāku kultūras, sporta un komunikatīvo vidi pilsētā, lūdza trīs biedrības. Katras idejas piepildīšanai bija plānots tērēt 2000 eiro.

Vokālā studija «Smaidiņi» ir gatava sniegt savu pienesumu latviešu mūzikas jaunradē, izdodot ierakstu ar 10 oriģinālām dziesmām un fonogrammām dažāda vecuma bērniem un ansambļiem. Studijas vadītāja un idejas iesniedzēja Iluta Dundere norādīja, ka ilgus gadus, strādājot ar bērnu mūzikas grupām, ļoti pietrūkst brīvi izmantojamu fonogrammu. Pati Iluta sarakstījusi vairākas dziesmas, kas labi noder dziedāšanai, svinot Lieldienas vai Māmiņdienu, bet tās nepieciešams ierakstīt studijā, izveidot fonogrammu.

ŠĪ GADA IDEJAS Ziedotāju aplī prezentēja Iluta Dundere, Krišs Ozols un Māris Pēterhens-Pētersons. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
9. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri