18. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

Zied ievas Siguldā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Zied ievas Siguldā

Bija agrs 4. maija rīts, kad arī «Liesmas» auto no Valmieras apņēmīgi ripoja Siguldas virzienā, kur jau sešpadsmito reizi notika populārā Latvijas Stādu parāde, kas šā allaž kupli apmeklētā pasākuma pastāvēšanas vēstures pēdējos piecos gados ir pārvērtusies jau par starptautisku Notikumu, jo divu dienu laikā tā vairāk nekā 70000 apmeklētāju vidū nu ir ne tikai Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, bet arī Somijas, Zviedrijas, Baltkrievijas un Krievijas iedzīvotāji.

Šoreiz brauciens uz Siguldu bija krietni atšķirīgāks nekā citos pavasaros, jo Latvijā bagātīgi ziedēja ievas, tādēļ bija arī to ziedēšanas laikam tik raksturīgās salnas, tagad pat kārtīgs sals. Sirreālu sajūtu radīja rīta agrumā daudzos augļu un košumaugu dārzos vēl kūpošie ugunskuri. Nudien, paskats bija kā rītā pēc Līgo nakts, kad ugunskuri otrā rītā vēl stāsta par saulgriežu burvībā un jautrībā piedzīvoto.

Šoreiz gan stāsts par visam ko citu – par dārzkopju rūpi pasargāt bagātīgi ziedošos augļu kokus un ogulājus no negaidīti spēcīgā sala. Ņemot vērā pēdējo nakšu postīgo salu, divtik apbrīnas vērts bija Siguldas Stādu parādes ziedošais piedāvājums. Skaties un brīnies par vietējo stādu audzētāju uzņēmību un meistarību.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Maijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri