Zaudējums cīņā, bet ne karā

- 26.Jūnijs, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta 13. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS Rīgā, Daugavas stadionā, tikās ar FC Caramba/Dinamo un cieta zaudējumu ar 1:3 (0:2).

Abu turnīra līderu divcīņu futbola sabiedrība gaidīja ar lielu nepacietību. Papildu ažiotāžu šai cīņai piešķīra tās pārraidīšana tiešraidē sporta kanālā Sportacentrs.com. Kā saka, spēle par visiem sešiem punktiem.

Jau 5. minūtē Elvja Arnava vārtus atslēgt varēja viņa bijušais komandas biedrs kā Staicel, tā Valmierā Verners Apiņš, kurš ar galvu bumbu adresēja vārtu apakšējā stūrī, — Elvis glāba. Kas zina, kā spēle būtu pagriezusies, ja vien savu izdevību 7. minūtē būtu realizējis Roberts Siksalietis, kurš, pārtvēris bumbu laukuma centrā, maršējot uz vārtiem, apspēlēja divus aizsargus, vārtsargu, bet sita garām. Neiesit tu, iesit tev. Spēles 20. minūtē pēc Takeo Ogavas stūra sitiena izspēles bumbu ar galvu vārtos raidīja vēl viens ar Valmieras pierakstu biogrāfijā Caramba rindās spēlējošais futbolists — Māris Savinovs — 0:1. Desmit minūtes vēlāk mājinieki uzgavilēja otro reizi, ātrs uzbrukums un neveiksmīgas valmieriešu darbības aizsardzībā ļāva Raitim Dzelzkalējam bliezt bumbu no tuva attāluma teju tukšos vārtos — 0:2.

GATIS ĒRGLIS, Valmiera Glass FK/BSS treneris, pēc zaudējuma Rīgā ar komandu galvas nenokar, priekšā vēl 17 spēles, un tajās viss ir iespējams.