Zaudējums arī pret Babīti

- 24.Maijs, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 8. kārtā Valmiera Glass FK/BSS izbraukumā cieta zaudējumu pret pašreizējiem turnīra līderiem — SK Babīte ar 0:2 (0:1).

Kā zināms, Babītes komandas rindās šosezon cīnās Niks Savaļnieks. Nika dēļ šī spēle solījās būt īpaši saistoša. Nedaudz senāks stāsts, bet arī fakts — Valmieras komandas vijoli virslīgā savulaik čīgājuši arī Viktors Terentjevs un Jurijs Idionovs.

Spēli Piņķos uz mākslīgā seguma laukuma aktīvāk iesāka laukuma saimnieki. Jau spēles 13. minūtē vadībā varēja izvirzīties Mihaila Miholapa padotie, pēc tam kad spēles galvenais tiesnesis Andris Treimanis piešķīra 11 metru soda sitienu uz Valmieras vārtiem, par Kārļa Ozola pārkāpumu pret Savaļnieku. Pendeli sita Babītes kapteinis Edgars Kārkliņš, sita stipri, bet neprecīzi — pa Elvja Arnava sargāto vārtu pārliktni. Turpinājumā spēles pavediens pat vairāk piederēja viesiem, bet nesekmējās ar pašu galveno — vārtu gūšanu. Negūsti tu, gūst pretinieks — šī sakarība atkal nostrādāja, kad īsi pirms puslaika, neviena nepiesegts, ar galvu bumbu vārtos raidīja Babītes spēlētājs Elvis Studāns  — 1:0.

Arī otrajā puslaikā valmierieši cīnījās kā līdzīgs ar līdzīgu ar turnīra pašreizējo līderi, labas izdevības gūt vārtus izniekoja kā Elmārs Sietiņsons, tā Mārcis Ērglis. Svelmainajā sestdienas pēcpusdienā veiksme acīmredzami nebija Valmieras sabiedrotā. Toties Babītei tā uzsmaidīja divkārši. Otros vārtus spēles 73. minūtē, aizmūkot no Valmieras aizsargiem un apspēlējot Arnavu, guva Savaļnieks, kurš tikai sev zināmu iemeslu dēļ savu prieku acumirklī adresēja arī savas bijušās komandas spēlētāju soliņa virzienā. Atlikušajās minūtēs atspēlēties valmieriešiem vairs neizdevās.

Nākamā Valmiera Glass FK/BSS spēle notiks šosvētdien, dienā pēc Liesmas kausa, pl. 18 J. Daliņa stadionā pret FK Auda.

Valmiera Glass FK/BSS — SK Babīte 0:2 (0:1)

Vārti: Studāns 42’, Savaļnieks 73’

Brīdinājumi: Ozols 13’, E. Lācis 90’+2 — Buņins 63’, Avdejevs 81’

Sastāvi: Arnavs (v), Dubro, Sietiņsons, Ozols (87’ E. Lācis), B. Bērziņš, V. Jaunzems (78’ Rozgalis), Ģērmanis (72’ Cipe), Ērglis (k), Pallo, Veinbergs (69’ Jākobsons), Velme (60’ U. Bērziņš) — Kudrjavcevs, Kuzmins, Terentjevs, Bagdasarjans, Studāns, Idionovs, Baikovs, Avdejevs, Buņins (74’ Briškens), Kārkliņš, Savaļnieks.

Spēles tiesnesis: Andris Treimanis

VAKAR SAVĒJIE, ŠODIEN PRETINIEKI. Ticis garām Kārlim Ozolam, uz Elvja Arnava sargātajiem vārtiem raujas Niks Savaļnieks.