23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

"Zaļā dzīvesveida skolā" Valmierā viesojas Virdžīnija Lejiņa un Jānis Lejiņš

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

22. februārī Valmieras integrētajā bibliotēkā norisinājās Zaļā dzīvesveida skolas nodarbība. Šoreiz ikvienu interesentu uz sarunu aicināja seriāla „Likteņa līdumnieki” veidotāja Virdžīnija Lejiņa un rakstnieks, vēsturiskās triloģijas „Zīmogs sarkanā vaskā” autors Jānis Lejiņš.

"Zaļā dzīvesveida skolā" Valmierā viesojas Virdžīnija Lejiņa un Jānis Lejiņš

Nodarbības laikā tika runāts par mūsdienās svarīgo pašsaglabāšanos jeb „Izlietā ūdens principu. Pasākuma laikā Jānis Lejiņš pievērsās tautas izdzīvošanas formulas meklējumiem. Rakstnieks klātesošajiem pastāstīja savu viedokli par vēsturi un tās nozīmi, pieminot, ka mēs paši veidojam vēsturi un ka ne vienmēr tā var tikt uztverta tik viennozīmīgi. Savukārt Virdžīnija Lejiņa informēja par ieceri jaunam seriālam – šoreiz atgriežoties nedaudz agrīnākā posmā nekā „Likteņa līdumnieki”. „Būtu jauki ievadīt Latvijas 100. dzimšanas dienu ar video materiālu, kas būtu par 12. un 13. gadsimtu Latvijā” pavēstīja režisore.

Ikvienam bija iespēja viesiem uzdot jautājumus, ko daudzi apmeklētāji arī izmantoja, iesaistoties diskusijās par vēsturiskiem faktiem un notikumiem, piemēram, par tādu celtņu būvēšanu kā Ēģiptes piramīdas.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri