20. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Bernhards, Boriss

ZAAO pateicas laba darītājiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vakar Valmieras pilsētas pašvaldībā tika sveikti atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma ZAAO īstenotās vides iniciatīvas «100 darbi Latvijai» dalībnieki Valmierā.

ZAAO pateicas laba darītājiem

Vides iniciatīva «100 darbi Latvijai» tika uzsākta 2016. gada vasarā ar mērķi apvienot iedzīvotāju zināšanas, čaklās darba rokas un resursus, lai līdz Latvijas simtgades svinībām kopīgiem spēkiem paveiktu vismaz 100 nozīmīgus darbus vides labiekārtošanā, izdaiļošanā un arī vides izglītībā. Mērķis tika sasniegts – kopīgiem spēkiem, iesaistoties 42 dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, tika paveikts 171 vides darbs.

«Man ir bijis tas gods trīs gadus vadīt šo vides iniciatīvu,» uzrunājot dalībniekus, teica šīs iniciatīvas organizatore Dženita Katiša. «Mūsu stāsts bija par darbiem, bet darbi nevar notikt bez darītājiem, un šobrīd mēs esam tajā punktā, kurā šī iniciatīva ir noslēgusies. Es to saucu par tādu kā goda apli, kad apbraukājam pašvaldības, lai katrā no tām pateiktu paldies darītājiem. Valmierā, un droši vien tas nav pārsteigums, bija visvairāk šo darbu un darītāju. Mūsuprāt, mērķis ir sasniegts, un lieliski, ka no visiem paveiktajiem darbiem 30 bija ārpus ZAAO darbības reģiona – tas nozīmē arī to, ka iniciatīva tika sadzirdēta visā Latvijā. Tātad bija vērts.»

Valmierā pateicības rakstus saņēma Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras sākumskola, Valmieras 5. vidusskola, Valmieras Viestura vidusskola, Vidzemes Augstskola, Valmieras sporta klubs «Burkānciems&Co», Valmieras Novada fonds, valmieraszinas.lv, laikraksts «Liesma», Vidzemes televīzija un Vidzemes plānošanas reģions.

Šādi pateicības raksti tiek pasniegti arī visās pārējās iesaistītajās pašvaldībās un ne tikai tiem, kuri vides darbu pieteica www.100darbilatvijai.lv, bija darba idejas autori vai galvenie organizatori, bet ikvienam, kurš šajā vides iniciatīvā piedalījās.

PATEICĪBĀ par vides iniciatīvas «100 darbi Latvijai» veiksmīgu norisi ZAAO valdes priekšsēdētāju Aivaru Sirmo sumināšanas pasākumā Valmieras pilsētas pašvaldībā sveica Simtgades biroja reģionālo un nevalstisko projektu vadītāja Jolanta Borīte.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
1. Marts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri