17. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis

VSA-VALMIERA airēšanas slalomistu panākumi Smiltenē

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītās nedēļas nogalē 18. un 19. maijā Smiltenē Tepera ezera promenādē tika uzņemti Latvijas kausa airēšanas slalomā 2. posma dalībnieki un skatītāji. 2017. gadā šo Baltijas mēroga pasākumu atzinīgi novērtēja kā pilsētas iedzīvotāji un viesi, tā pašvaldība, un, debitējot Abulā, sacensības ieguva Smiltenes novada gada balvu sportā «Populārākais sporta notikums 2017». Tādēļ likumsakarīgi, ka Latvijas, Lietuvas un Igaunijas airēšanas slalomisti šopavasar atkal spēkiem mērojās labiekārtotā un gleznainā Vecā parka ūdeņos.

VSA-VALMIERA airēšanas slalomistu panākumi Smiltenē

Īslaicīgi atverot Tepera ezera hidrotehniskās būves ventiļus, Latvijas jaunatklātajā krāčūdens trasē devās teju simt olimpiskā sporta veida pieaugušie atlēti un jaunieši, ieradušies no Rīgas, Viļņas un Tallinas, kā arī Liepājas, Valmieras, Kauņas, Alītas, Rakveres, Veru un citām pilsētām un startējot četrās laivu klasēs sieviešu un vīriešu kajakos un kanoe.

Stiprās konkurences un spēcīgā ūdens starptautiskajās sacensībās airēšanas slaloma kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» airēšanas slalomisti izcīnīja vairākas medaļas, visvairāk zelta.

K1 laivu klasē vīriešiem OPEN grupā visas godalgas VSA-VALMIERA sportistiem. Triumfēja Ritvars Celmiņš, otrais Kaspars Pakers, trešais Krišs Meļņikonis. Arī 4. vieta valmierietim — Tomam Karlivānam. Ralfs Jurjānis ar zeltu un Ralfs Baldiņš ar sudrabu sagādāja klubam VSA-VALMIERA dubultuzvaru K1 laivu klasē U14 vecuma grupā. Piektais šajā kategorijā Pēteris Dambekalns. Savukārt Kaspars Pakers pierādīja Baltijas līdera statusu K1 laivu klasē 35+ vecuma grupā.

C1 laivu klasē vīriešiem kopvērtējumā un U18 vecuma grupā 2. vieta Emīlam Putniņam, kurš pat nelielas kļūdas stingri sodošā trasē piekāpās Gļebam Voroņko no Bērnu un jaunatnes sporta skolas «Rīdzene». Tomēr arī kanoe kategorijā goda pjedestāla augstākā pozīcija neiztrūka. Uzvaru C1M U16 kategorijā izcīnīja Ralfs Baldiņš.

Toms Karlivāns. Guntara Spalviņa foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri