15. Augusts, 2018
Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda

Viss par valsts atbalstu uzņēmējdarbībai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Trešdien Valmieras tehnikumā notika tradicionālais forums «Valsts atbalsta biznesu», kurā kārtējo reizi uzņēmēji guva informāciju par pieejamo un plānoto valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai, kas pašlaik ir vairāk nekā 400 miljoni eiro. Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras kopīgi rīkotajā pasākumā piedalījās samērā kupls interesentu skaits.

Viss par valsts atbalstu uzņēmējdarbībai

Foruma otrajā daļā divās paralēlās sesijās — uzņēmējdarbības uzsācējiem un pieredzējušajiem uzņēmējiem — viņiem bija iespēja noklausīties vairākus veiksmes stāstus par biznesa veidošanu un attīstību, izmantojot valsts atbalstu.

Savā pieredzē dalījās Evija un Artis Žentiņi no uzņēmuma FRENX, stāstot par izaugsmes ceļu no profesionāla BMX sportista līdz trenerim, tēvam un uzņēmējam. Inese Krūklīte un Sintija Rude no uzņēmuma «Latvijas Ķiploks» dalījās savā biznesa pieredzē, Matīss Nīmanis savukārt pastāstīja, kā, liekot lietā zināšanas un pieredzi, kopā ar brāli un māsu darbojas ģimenes uzņēmumā «Autine Tools Company», bet Laura Žukovska-Supe no uzņēmuma «Bellus» stāstīja, kā viņas dzīve veidojas saņemot un atdodot.

Foruma noslēgumā īpašos stendos bija pieejamas individuālas konsultācijas, ko sniedza Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Izglītības un zinātnes ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku atbalsta dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts Darba inspekcijas, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Uzņēmumu reģistra darbinieki, Vidzemes plānošanas reģiona, kā arī AS «SEB banka», AS «Citadele», Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, Latvijas Biznesa savienības, Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla un startin.lv, Francity pārstāvji.

Forums bija lieliska iespēja iegūt informāciju, kā orientēties plašajā valsts atbalsta piedāvājumā, arī kā izveidot jaunus kontaktus.

JAUNOS UZŅĒMĒJUS forumā uzrunāja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Valmieras biznesa inkubatora vadītājs JĀNIS KĻAVIŅŠ. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Oktobris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties 13. Saeimas vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri