15. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Hedviga, Helvijs, Eda

Vīru dumpis Burtnieku novadā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Burtnieku novada domes vakardienas sēdē bija 28 jautājumi. Pēdējais – visbūtiskākais, jo tajā vajadzēja realizēt astoņu domes deputātu parakstītā vēstulē izteiktu prasību atstādināt no amata līdzšinējo domes priekšsēdi Guntaru Štrombergu. Neatkarīgi no partijiskās piederības, kas dažam labam domniekam varbūt tīri simboliska, kopīgā viedoklī bija vienojušies priekšsēdētāja vietnieks Edvīns Straume un ierindas deputāti Jānis Leitis, Andris Ķibermanis, Gatis Cukmacis, Gunārs Laizāns, Valērijs Pudenko, Jānis Zauers un Igors Korņējevs.

Vīru dumpis Burtnieku novadā

Ne Liesma, ne arī citādi domājošie un vēstules parakstītājiem savus jautājumus uzdevušie deputāti Kārlis Greiškalns, Inese Gaumane, Viesturs Karlivāns un Kristīne Auziņa debatēs nekādus puslīdz loģiskus argumentus Guntara Štromberga neatbilstībai amatam tā arī nesaņēma, taču matemātika, īpaši vēl stiprināta ar īstu džentlmeņu iepriekšēju vienošanos, ir nepielūdzama, un tajā 8 vienmēr ir vairāk par 7. Arī politiski saimnieciskajās aizkulišu cīņās daudz pieredzējušajā Burtnieku novadā. Tieši dienas vidū ar 8 balsīm par un 7 pret novada domes priekšsēdis Guntars Štrombergs savu amatu bija zaudējis.

SMAGĀKĀ PUSE. Šajā deputātu rindā pieci no septiņiem novada domniekiem bija parakstījuši vēstuli ar astoņiem parakstiem par līdzšinējā domes priekšsēdētāja Guntara Štromberga atstādināšanu no amata, un šis piecnieks arī nobalsoja par jauno novada domes priekšsēdētāju Edvīnu Straumi (pirmais no labās).

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri